MMYL Fixtures for 26/11/17
Under  7  Division Jupiter
Wigmore Youth Wanderers 1 v 10 Iwade Herons Rovers
New Road 3 v 11 Sheerness East Youth
Under  7  Division Mars
Horsted Youth 5 v 3 Bredhurst Juniors
Cuxton 91 4 v 5 Real 60 Lions
Under  7  Division Neptune
Medway United East 6 v 5 Woodcoombe Youth
Strood 87 5 v 4 Thamesview Rangers
Under  7  Division Pluto
Hemptead Valley Harriers 10 v 1 Rainham Eagles
New Road Giants 0 v 7 Bredhurst Juniors Youth
Under  7  Division Saturn
Milton & Fulston United 2 v 4 Iwade Herons Athletic
Real 60 Leopards 3 v 0 Strood United
Under  7  Division Venus
Cliffe Woods Colts 6 v 3 Lordswood Youth
Hempstead Valley Vikings 0 v 3 Horsted Youth United
Under  8  Division Africa
New Ash Green Grasshoppers 18 v 0 Rainham Kenilworth
KFU Woodpecker Rovers 8 v 1 Cuxton 91 Eagles
Under  8  Division America
Sheerness East Youth 5 v 6 Real 60 Lions
Woodcoombe Youth 1 v 7 Hempstead Valley Lions
Under  8  Division Arctic
Iwade Herons Colts 2 v 1 Real 60 Jaguars
Thamesview 4 v 4 Strood United
Under  8  Division Asia
Iwade Herons Rovers 6 v 2 WoodcoombeYouth United
New Road 3 v 1 Sheeress East Rangers
Under  8  Division Atlantic
Rainham 84 1 v 9 Thamesview Rangers
Pegasus 81 Flyers 1 v 10 Wigmore Youth
Under  8  Division Europe
Cuxton 91 Scorpions 9 v 2 New Road Giants
Hempstead Valley 9 v 0 Real 60 Panthers
Under  8  Division Indian
Cuxton 91 Avengers 5 v 0 Anchorians
Strood 87 Rangers p v p Hempstead Valley Colts Hempstead unable to field a team
Under  8  Division Pacific
Bredhurst Juniors 13 v 0 Rainham Eagles
NewAsh Green  Aztecs 4 v 3 Strood 87 Vipers
Under 10  Division Jupiter
Bredhurst Juniors 4 v 1 KFU Woodpecker
Real 60 1 v 0 Wigmore Youth
Under 10  Division Mars
Cuxton 91 Crusaders 3 v 2 Iwade Herons Colts
Medway United West 4 v 4 Milton & Fulston Utd Zebras
Under 10  Division Pluto
Cuxton 91 Dynamos 4 v 1 Iwade Herons
Milton & Fulston Utd p v p New Road Giants New Road unable to field a team
Under 10  Division Saturn
Anchorians Arrows 1 v 3 Bredhurst Juniors Youth
New Ash Green 0 v 8 New Road
Under 10  Division Venus
Cliffe Woods Colts 3 v 3 Meopham Colts
Rainham Kenilworth 9 v 0 Sheerness East Youth
Under 12  Division 1
Bredhurst Juniors 6 v 0 Chatham Riverside
Cobham Colts 2 v 0 Real 60 Toms
Strood United 0 v 2 KFU Woodpecker
Real 60 Lions 0 v 0 Wigmore Youth
New Ash Green 0 v 12 Cuxton 91 United
Under 12  Division 2
Hempstead Valley 2 v 5 Northfleet Eagles Red
Strood 87 1 v 2 Lordswood Youth
Sheerness East Youth 1 v 3 Rainham 84 Devils
Anchorians 0 v 1 Hempstead Valley Rangers
Anchorians Panthers 7 v 0 Milton & Fulston United
Pegasus 81 Flyers 5 v 2 New Road
Under 12  Division 3
Iwade Herons 2 v 4 Anchorians Jaguars
Hempstead Valley Colts 0 v 1 Pegasus 81 Colts
Meopham Colts Red 8 v 2 Anchorians Lions
Northfleet Eagles White 6 v 2 Bredhurst Juniors Youth
Rainham 84 Warriors 0 v 4 Meopham Colts Black
Pegasus 81 Mustangs 1 v 0 Medway Rovers
Under 13  Division 1
Real 60 Tigers 7 v 0 KFU Woodpecker
Hempstead Valley 4 v 0 Cliffe Woods Colts
Wigmore Youth Wanderers 0 v 3 Wigmore Youth
Cuxton 91 0 v 3 Meopham Colts
Under 13  Division 2
Thamesview Rangers 4 v 2 New Road
Milton & Fulston United Zebras 0 v 14 Chatham Riverside
Anchorians Lions 5 v 0 Eagles
Pegasus 81 0 v 5 Real 60 Pumas
Anchorians Tigers 4 v 1 Anchorians Pumas
Northfleet Eagles 4 v 1 Strood 87
Under 14  Division 1
Bredhurst Juniors 1 v 6 Milton & Fulston United
Eagles 0 v 3 Cuxton 91
Under 14  Division 2
Rainham Eagles 2 v 4 Rainham 84
Milton & Fulston Utd Zebras 3 v 1 Chatham Riverside Rovers
Real 60 Panthers 5 v 0 Sheerness East Youth
KFU Woodpecker 3 v 5 Wigmore Youth Whippets
Under 14  Division 3
Cobham Colts 2 v 4 Black Lion Youth
Chatham Riverside Rangers 3 v 6 New Road
Meopham Colts 0 v 8 Anchorians
Cliffe Woods Colts 3 v 6 Anchorians United
Under 15  Division 1
Bredhurst Juniors 6 v 0 Pegasus 81 Colts
Anchorians United 4 v 5 Thamesview
Walderslade 0 v 3 Cobham Colts
Eagles 3 v 4 KFU Woodpecker United
Chatham Riverside 2 v 4 Lordswood Youth
Under 15  Division 2
Hempstead Valley 7 v 1 Bredhurst Juniors Youth
KFU Woodpecker Rovers 2 v 1 Horsted Youth
Strood 87 6 v 0 Rainham Eagles
Punjab United 4 v 0 Anchorians
Under 16  Division 1
Real 60 2 v 8 Strood 87
Lordswood Youth 0 v 0 Bredhurst Juniors
KFU Woodpecker 2 v 13 Northfleet Eagles
Thamesview Rangers 0 v 2 Woodcoombe Youth
Under 16  Division 2
Anchorians 1 v 4 Cobham Colts
Eagles 3 v 2 Hempstead Valley
Meopham Colts Black 0 v 0 Thamesview
New Road 1 v 3 Bredhurst Juniors Youth
Eagles White 0 v 3 Meopham Colts Red
Under 18 Kent Cup Round 3
Hollands & Blair 5 v 0 Rochester City
Under 18  Division 1
Woodcoombe Youth United 5 v 1 Bredhurst Juniors
Eagles 0 v 1 Meopham Colts Red
Hempstead Valley p v p Rainham Kenilworth United Hempstead unable to field a team
Under 18  Division 2
Wigmore Youth Athletic 3 v 3 Lordswood Youth
Meopham Colts Black 5 v 1 FC Borstal
Cuxton 91 4 v 0 Milton & Fulston United
Pegasus 81 p v p Real 60 Real 60 unable to field a team
Wigmore Youth Wanderers 0 v 5 KFU Woodpecker
Rainham Kenilworth Rangers 0 v 2 Eagles White