MMYL Fixtures for 29/10/17
Under 12  Division 1
Bredhurst Juniors 1 v 8 Real 60 Lions
Cuxton 91 Mavericks 5 v 2 Chatham Riverside
Cobham Colts p v p New Ash Green Cobham Colts unable to field a team
Strood United 0 v 13 Cuxton 91 United
Real 60 Toms 0 v 3 KFU Woodpecker
Under 12  Division 2
Hempstead Valley 2 v 1 Anchorians Panthers
Strood 87 2 v 7 Northfleet Eagles Red
Sheerness East Youth p v p Pegasus 81 Flyers Pegasus 81 Flyers unable to field a team
Anchorians 5 v 2 New Road
Rainham 84 Devils 0 v 2 Hempstead Valley Rangers
Lordswood Youth 0 v 3 Milton & Fulston United
Under 12  Division 3
Iwade Herons 2 v 4 Rainham 84 Warriors
Hempstead Valley Colts 3 v 2 Anchorians Jaguars
Meopham Colts Red 21 v 1 Pegasus 81 Mustangs
Northfleet Eagles White 1 v 0 Medway Rovers
Anchorians Lions 6 v 4 Bredhurst Juniors Youth
Pegasus 81 Colts 1 v 8 Meopham Colts Black
Under 13  Division 1
Real 60 Tigers 10 v 0 Cuxton 91
Bredhurst Juniors 1 v 2 KFU Woodpecker
Hempstead Valley 6 v 3 Punjab United
Wigmore Youth Wanderers 3 v 2 Milton & Fulston United
Cliffe Woods Colts 0 v 4 Wigmore Youth
Under 13  Division 2
Thamesview Rangers 7 v 4 Anchorians Tigers
Milton & Fulston United Zebras 3 v 6 New Road
Anchorians Lions p v p Northfleet Eagles Anchorians unable to field a team
Pegasus 81 p v p Strood 87 Strood 87 unable to field a team
Eagles 0 v 22 Real 60 Pumas
Chatham Riverside 4 v 4 Anchorians Pumas
Under 14 League Cup 1st round
KFU Woodpecker 3 v 2 Chatham Riverside Rovers
Under 14  Division 1
Wigmore Youth 3 v 3 Eagles
Rainham Kenilworth 3 v 4 Cuxton 91
Pegasus 81 1 v 3 Milton & Fulston United
Under 14  Division 2
Milton & Fulston Utd Zebras 4 v 0 Rainham 84
Real 60 Panthers p v p Real 60 Lynx Real 60 Lynx unable to field a team
Sheerness East Youth 2 v 13 Wigmore Youth Whippets
Under 14  Division 3
Chatham Riverside Rangers 4 v 5 Black Lion Youth
Meopham Colts 1 v 2 Hempstead Valley
Cliffe Woods Colts 0 v 17 New Road
Anchorians p v p Anchorians United Anchorians unable to field a team Anchorians Utd unable to field a team
Under 15  Division 1
Bredhurst Juniors 3 v 0 Eagles
New Ash Green 4 v 0 Pegasus 81 Colts
Anchorians United p v p Chatham Riverside Chatham Riverside unable to field a team
Walderslade 2 v 2 Lordswood Youth
Thamesview 2 v 1 Cobham Colts
Under 15  Division 2
Hempstead Valley 9 v 1 Pegasus 81 Flyers
KFU Woodpecker Rovers 2 v 3 Anchorians
Strood 87 10 v 1 Bredhurst Juniors Youth
Horsted Youth 2 v 4 Rainham Eagles
Under 16  Division 1
Lordswood Youth 3 v 0 Strood 87
Thamesview Rangers 0 v 6 Bredhurst Juniors
Northfleet Eagles 1 v 5 Woodcoombe Youth
Under 16  Division 2
Anchorians 4 v 0 Eagles White
Eagles p v p Cobham Colts Cobham Colts unable to field a team
New Road 4 v 6 Hempstead Valley
Thamesview 0 v 4 Bredhurst Juniors Youth
Under 18 Kent Cup Round 2
West Wickham 4 v 1 Rainham Kenilworth Rangers
Sittingbourne Youth 3 v 0 Wigmore Youth
Ramsgate 1 v 2 Rochester City
Greenwich Borough 13 v 2 Woodcoombe Youth 
Under 18  Division 1
Woodcoombe Youth United 4 v 1 Hempstead Valley
Eagles 3 v 0 Bredhurst Juniors
Under 18  Division 2
Wigmore Youth Athletic 12 v 2 Wigmore Youth Wanderers
Meopham Colts Black 8 v 1 Lordswood Youth
Pegasus 81 1 v 3 Eagles White
Milton & Fulston United 10 v 0 Real 60
FC Borstal 1 v 1 KFU Woodpecker