MMYL Fixtures for 01/10/17
Under 12  Division 1
Bredhurst Juniors 1 v 11 Cuxton 91 United
Cuxton 91 Mavericks 1 v 2 Cobham Colts
Wigmore Youth 7 v 1 Strood United
Chatham Riverside 1 v 4 Real 60 Toms
Real 60 Lions 6 v 0 New Ash Green
Under 12  Division 2
Hempstead Valley 6 v 0 New Road
Strood 87 0 v 6 Sheerness East Youth
Milton & Fulston United 2 v 3 Anchorians
Northfleet Eagles Red 5 v 1 Rainham 84 Devils
Anchorians Panthers 5 v 2 Pegasus 81 Flyers
Lordswood Youth 0 v 5 Hempstead Valley Rangers
Under 12  Division 3
Iwade Herons 0 v 0 Medway Rovers
Hempstead Valley Colts 1 v 3 Meopham Colts Red
Meopham Colts Black 5 v 2 Northfleet Eagles White
Anchorians Jaguars 4 v 0 Anchorians Lions
Rainham 84 Warriors 11 v 1 Pegasus 81 Mustangs
Pegasus 81 Colts 4 v 3 Bredhurst Juniors Youth
Under 13 Kent Youth Cup
Dartford 11 v 0 KFU Woodpecker
Coney Hall Youth  6 v 3 Hempstead Valley
Real 60 Tigers 3 v 1 Tunbridge Wells Foresters
Cuxton 91 p v p Tecnica Football Academy playing 8/10
Under 13  Division 1
Punjab United 6 v 2 Milton & Fulston United
Meopham Colts 2 v 3 Bredhurst Juniors
Wigmore Youth 5 v 1 Wigmore Youth Wanderers
Under 13  Division 2
Thamesview Rangers 2 v 2 Strood 87
Milton & Fulston United Zebras 3 v 4 Anchorians Lions
Anchorians Pumas 5 v 11 Pegasus 81
Anchorians Tigers 0 v 8 Northfleet Eagles
Chatham Riverside 1 v 11 Real 60 Pumas
Under 14  Division 1
Wigmore Youth 3 v 2 Milton & Fulston United
Bredhurst Juniors 1 v 3 Thamesview
Cuxton 91 9 v 0 Pegasus 81
Eagles 0 v 5 Rainham Kenilworth
Under 14  Division 2
Rainham Eagles 5 v 2 Chatham Riverside Rovers
Milton & Fulston Utd Zebras 4 v 2 Wigmore Youth Whippets
Real 60 Lynx 2 v 1 KFU Woodpecker
Rainham 84 3 v 1 Sheerness East Youth
Under 14  Division 3
Cobham Colts 0 v 7 New Road
Chatham Riverside Rangers 7 v 3 Anchorians United
Hempstead Valley 9 v 0 Cliffe Woods Colts
Black Lion Youth 6 v 4 Anchorians
Under 15  Division 1
Bredhurst Juniors 1 v 3 Lordswood Youth
New Ash Green 4 v 4 Anchorians United
KFU Woodpecker United 4 v 3 Walderslade
Pegasus 81 Colts 0 v 6 Thamesview
Eagles 1 v 2 Chatham Riverside
Under 15  Division 2
Hempstead Valley 9 v 3 Rainham Eagles
Anchorians 0 v 9 Strood 87
Pegasus 81 Flyers 2 v 4 Horsted Youth
Punjab United 3 v 0 KFU Woodpecker Rovers
Under 16  Division 1
Real 60 0 v 3 Bredhurst Juniors
Lordswood Youth 1 v 2 Woodcoombe Youth
Wigmore Youth 7 v 0 Thamesview Rangers
Strood 87 6 v 2 Northfleet Eagles
Under 16  Division 2
Anchorians 3 v 2 Hempstead Valley
Eagles 7 v 2 Bredhurst Juniors Youth
Meopham Colts Red 2 v 0 New Road
Cobham Colts 7 v 2 Thamesview
Eagles White 4 v 8 Meopham Colts Black
Under 18  Division 1
Woodcoombe Youth United 2 v 3 Meopham Colts Red
Eagles 0 v 3 Wigmore Youth
Woodcoombe Youth 6 v 4 Rochester City
Bredhurst Juniors 0 v 1 Rainham Kenilworth United
Under 18  Division 2
Wigmore Youth Athletic 4 v 5 Eagles White
Meopham Colts Black 4 v 2 Cuxton 91
KFU Woodpecker 4 v 1 Pegasus 81
Lordswood Youth 1 v 1 Milton & Fulston United
Wigmore Youth Wanderers 0 v 9 Rainham Kenilworth Rangers
FC Borstal 15 v 2 Real 60