MMYL Fixtures for 10/09/17
Under 12  Division 1
KFU Woodpecker 3 v 0 Cuxton 91 Mavericks
Cuxton 91 United 7 v 1 Wigmore Youth
Cobham Colts 3 v 2 Chatham Riverside
Strood United 0 v 8 Real 60 Lions
New Ash Green p v p Bredhurst Juniors Pitch not ready
Under 12  Division 2
Hempstead Valley Rangers 3 v 1 Strood 87
New Road 2 v 3 Milton & Fulston United
Sheerness East Youth 1 v 3 Northfleet Eagles Red
Anchorians 3 v 3 Anchorians Panthers
Rainham 84 Devils 2 v 1 Lordswood Youth
Pegasus 81 Flyers 3 v 2 Hempstead Valley
Under 12  Division 3
Bredhurst Juniors Youth 4 v 3 Hempstead Valley Colts
Medway Rovers 0 v 6 Meopham Colts Black
Meopham Colts Red 9 v 0 Anchorians Jaguars
Northfleet Eagles White 4 v 1 Rainham 84 Warriors
Anchorians Lions 3 v 3 Pegasus 81 Colts
Pegasus 81 Mustangs 0 v 9 Iwade Herons
Under 13  Division 1
Wigmore Youth 12 v 0 Bredhurst Juniors
Milton & Fulston United 2 v 2 Meopham Colts
Hempstead Valley 11 v 0 KFU Woodpecker
Wigmore Youth Wanderers 1 v 1 Cuxton 91
Punjab United 2 v 1 Real 60 Tigers
Under 13  Division 2
Real 60 Pumas 17 v 0 Milton & Fulston United Zebras
Strood 87 1 v 2 Anchorians Pumas
Anchorians Lions 2 v 1 New Road
Pegasus 81 17 v 1 Anchorians Tigers
Eagles 0 v 5 Chatham Riverside
Northfleet Eagles 6 v 3 Thamesview Rangers
Under 14  Division 1
Thamesview 5 v 1 Bredhurst Juniors
Milton & Fulston United 5 v 3 Cuxton 91
Pegasus 81 0 v 5 Eagles
Under 14  Division 2
Wigmore Youth Whippets 2 v 6 Milton & Fulston Utd Zebras
Chatham Riverside Rovers 2 v 7 Real 60 Lynx
Real 60 Panthers 10 v 0 Rainham 84
Sheerness East Youth 3 v 4 Rainham Eagles
Under 14  Division 3
Anchorians United 0 v 3 Chatham Riverside Rangers
New Road 3 v 0 Hempstead Valley
Meopham Colts 2 v 7 Black Lion Youth
Anchorians 2 v 4 Cobham Colts
Under 15  Division 1
Cobham Colts 4 v 4 New Ash Green
Lordswood Youth 6 v 2 KFU Woodpecker United
Anchorians United 1 v 1 Pegasus 81 Colts
Walderslade 6 v 1 Eagles
Chatham Riverside 1 v 5 Bredhurst Juniors
Under 15  Division 2
Rainham Eagles 0 v 5 Hempstead Valley
Bredhurst Juniors Youth 2 v 4 Anchorians
KFU Woodpecker Rovers 1 v 6 Pegasus 81 Flyers
Strood 87 3 v 4 Punjab United
Under 16  Division 1
Woodcoombe Youth 1 v 2 Lordswood Youth
Bredhurst Juniors 3 v 0 Wigmore Youth
KFU Woodpecker 0 v 8 Strood 87
Northfleet Eagles 4 v 6 Real 60
Under 16  Division 2
Bredhurst Juniors Youth 1 v 2 Eagles
Hempstead Valley 8 v 3 Meopham Colts Red
Meopham Colts Black 0 v 10 Cobham Colts
New Road 6 v 2 Eagles White
Thamesview 0 v 7 Anchorians
Under 18  Division 1
Wigmore Youth 1 v 1 Eagles
Meopham Colts Red 1 v 6 Woodcoombe Youth
Hempstead Valley 1 v 6 Bredhurst Juniors
Rainham Kenilworth United 1 v 4 Woodcoombe Youth United
Under 18  Division 2
Real 60 p v p Meopham Colts Black
Eagles White 3 v 0 KFU Woodpecker
Cuxton 91 9 v 1 Lordswood Youth
Pegasus 81 5 v 2 Wigmore Youth Wanderers
Milton & Fulston United 1 v 1 FC Borstal
Rainham Kenilworth Rangers 4 v 2 Wigmore Youth Athletic