MMYL Fixtures for 09/04/17
Under 7 Trophy Event Final
New Ash Green Grasshoppers 1 v 2 Strood 87
Under 8 Trophy Event Final
Hempstead Valley Heats 1 v 2 Thamesview
Under 12  Division 1
Fairview Rangers 5 v 2 Lordswood Youth
Meopham Colts 3 v 3 Sheerness East Youth
Hempstead Valley 1 v 2 Thamesview
Iwade Herons 1 v 3 Pegasus 81 Flyers
Cuxton 91 Orange 5 v 4 Wigmore Youth Wanderers
Under 12  Division 2
Bredhurst Juniors 2 v 1 Milton & Fulston United
New Road 0 v 8 Cliffe Woods Colts
Woodpecker HI 7 v 0 Strood 87
Thamesview Rangers 2 v 7 Pegasus 81 Colts
Milton & Fulston United Zebras 3 v 2 Cuxton 91 Blue
Under 13  Division 1
Rainham Kenilworth Colts 4 v 1 Real 60 Panthers
Milton & Fulston United p v p Real 60 Lynx Real 60 unable to field a team
Pegasus 81 10 v 3 Woodcoombe Youth
Cuxton 91 0 v 3 Rainham Kenilworth
Woodpecker HI 0 v 7 Bredhurst Juniors
Wigmore Youth 27 v 0 Rainham Eagles
Under 13  Division 2
Hempstead Valley Colts 1 v 2 Chatham Riverside Rovers
Chatham Riverside Rovers 1 v 0 Hempstead Valley Colts Playing Saturday
Bredhurst Juniors Youth 2 v 1 Eagles
Cobham Colts 11 v 2 Cliffe Woods Colts
Chatham Riverside Rangers 7 v 3 Anchorians
Anchorians 2 v 4 Chatham Riverside Rangers Playing Saturday
Black Lion Youth 1 v 4 Milton & Fulston United Zebras
Under 14  Division 1
Cobham Colts p v p Meopham Colts Meopham unable to field a team.
Thamesview p v p Woodpecker HI United Woodpecker unable to field a team
Chatham Riverside 2 v 2 New Ash Green
Bredhurst Juniors p v p Lordswood Youth Bredhurst unable to field a team
Woodcoombe Youth 2 v 0 Walderslade
Under 14  Division 2
Horsted Youth 1 v 4 Rainham Eagles
Eagles 1 v 4 Anchorians
Pegasus 81 Flyers p v p Wigmore Youth Pegasus unable to field a team
Woodpecker HI Rovers 1 v 2 Thamesview United
Bredhurst Juniors Youth 0 v 14 Strood 87
Under 15  Division 1
Woodcoombe Youth 4 v 3 Lordswood Youth
Wigmore Youth 1 v 5 Bredhurst Juniors
Under 15  Division 2
Meopham Colts Red 6 v 1 Anchorians United
Thamesview Rangers 1 v 0 Bredhurst Juniors Youth
Anchorians 1 v 4 Real 60
Under 16  Division 1
Meopham Colts 0 v 2 Cobham Colts
Under 18  Division 1
Bredhurst Juniors 3 v 4 Eagles
Under 18  Division 2
Rainham Kenilworth United 1 v 3 Meopham Colts
Lordswood Youth 2 v 12 Woodcoombe Youth