MMYL Fixtures for 02/04/17
Under 12  Division 1
Pegasus 81 Flyers 1 v 3 Hempstead Valley
Sheerness East Youth 2 v 1 Fairview Rangers
Wigmore Youth Wanderers p v p Meopham Colts Meopham unable to field a team
Wigmore Youth 0 v 4 Woodcoombe Youth
Thamesview 1 v 3 Cuxton 91 Orange
Cuxton 91 Orange 6 v 1 Thamesview
Fairview Rangers 0 v 1 Sheerness East Youth Saturday
Under 12  Division 2
Cuxton 91 Blue 0 v 3 Woodpecker HI
Cliffe Woods Colts 4 v 2 Chatham Riverside
Real 60 Tigers 4 v 0 Thamesview Rangers
New Road p v p Milton & Fulston United New Road unable to field a team
Under 13  Division 1
Real 60 Panthers 0 v 1 Milton & Fulston United
Pegasus 81 2 v 2 Wigmore Youth
Rainham Kenilworth 6 v 1 Rainham Kenilworth Colts
Woodpecker HI p v p Woodcoombe Youth Woodpecker unable to field a team
Rainham Eagles 0 v 11 Sheerness East Youth
Cuxton 91 p v p Real 60 Lynx Real 60 unable to field a team
Under 13  Division 2
Bredhurst Juniors Youth p v p Hempstead Valley Colts Hempstead Valley unable to field a team
Cobham Colts p v p New Road Giants New Road unable to field a team
Chatham Riverside Rangers 1 v 4 Eagles
Milton & Fulston United Zebras 5 v 2 Black Lion Youth
Wigmore Youth Whippets 0 v 2 Rainham 84
Anchorians 0 v 7 Chatham Riverside Rovers
Under 14  Division 1
Woodpecker HI United 6 v 1 Meopham Colts
New Ash Green 1 v 10 Lordswood Youth
Chatham Riverside 1 v 2 Thamesview
Hempstead Valley 0 v 7 Woodcoombe Youth
Walderslade 5 v 2 Bredhurst Juniors
Chatham Riverside 2 v 2 Lordswood Youth Saturday
Under 14  Division 2
Anchorians 2 v 1 Rainham Eagles
Wigmore Youth 2 v 4 Pegasus 81 Colts
Pegasus 81 Flyers 2 v 3 Eagles
Thamesview United 6 v 2 Strood 87
Woodpecker HI Rovers 8 v 0 Bredhurst Juniors Youth
Under 15  Division 1
Strood 87 2 v 0 Bredhurst Juniors
Wigmore Youth 3 v 3 Woodcoombe Youth
Under 15  Division 2
Anchorians 6 v 1 Anchorians United
Bredhurst Juniors Youth p v p Meopham Colts Red School trip
Under 16  Division 1
Lordswood Youth 2 v 3 Eagles
Meopham Colts 4 v 0 Hempstead Valley Colts
Woodcoombe Youth 5 v 2 Woodpecker HI United
Cobham Colts 2 v 3 Rainham Kenilworth
Under 16  Division 2
Riverview United 1 v 3 Pegasus 81
Under 18 League Cup Final
Bredhurst Juniors 1 v 1 Rainham Kenilworth United
1 3 AET
Under 18 John Leeds Final
Woodcoombe Youth 1 v 2 Eagles
Under 18  Division 2
Lordswood Youth 3 v 3 Cliffe Woods Colts