MMYL Fixtures for 19/03/17
Under 8 Trophy Event Quarter Finals
Strood United Tigers 5 v 2 Hempstead Valley Hammers
Thamesview  1 v 0 Lordswood Youth
Rainham 84 Lions 4 v 6 Strood 87
Hempstead Valley Heats 12 v 3 Real 60 Wildcats
Under 9 Trophy Event Final
Woodcoombe Youth 1 v 2 Omega 92
Under 10 Trophy Event Final
Woodcoombe Youth 1 v 1 Cuxton 91 Cobras
1 1 AET
3 1 on penalties
Under 12  Division 1
Pegasus 81 Flyers 3 v 4 Woodcoombe Youth
Fairview Rangers 0 v 1 Iwade Herons
Meopham Colts 0 v 7 Thamesview
Hempstead Valley 1 v 0 Lordswood Youth
Wigmore Youth Wanderers 3 v 3 Cuxton 91 Orange
Wigmore Youth 1 v 2 Wigmore Youth Wanderers playing Saturday
Under 12  Division 2
Chatham Riverside 2 v 3 Milton & Fulston United Zebras
New Road 2 v 3 Strood 87
Woodpecker HI 2 v 0 Real 60 Tigers
Thamesview Rangers 0 v 1 Bredhurst Juniors
Milton & Fulston United 1 v 0 Cliffe Woods Colts
Under 13  Division 1
Bredhurst Juniors 2 v 3 Real 60 Lynx
Real 60 Panthers a v a Cuxton 91
Pegasus 81 7 v 1 Woodpecker HI
Rainham Kenilworth 2 v 5 Sheerness East Youth
Woodcoombe Youth 0 v 4 Milton & Fulston United
Wigmore Youth 2 v 3 Rainham Kenilworth Colts
Under 13  Division 2
Milton & Fulston United Zebras 1 v 5 Eagles
Bredhurst Juniors Youth 26 v 0 Anchorians
Cobham Colts 2 v 2 Black Lion Youth
Chatham Riverside Rangers 3 v 7 Rainham 84
Hempstead Valley Colts 4 v 2 New Road Giants
New Road Giants 3 v 0 Hempstead Valley Colts
Cliffe Woods Colts 0 v 13 Chatham Riverside Rovers
Cobham Colts 9 v 0 Anchorians playing Saturday
Under 14  Division 1
Woodpecker HI United 1 v 0 Cobham Colts
Thamesview 4 v 3 New Ash Green
Lordswood Youth 4 v 0 Hempstead Valley
Bredhurst Juniors 3 v 2 Chatham Riverside
Meopham Colts 2 v 3 Woodcoombe Youth
Under 14  Division 2
Anchorians 3 v 2 Horsted Youth
Eagles 2 v 2 Wigmore Youth
Pegasus 81 Colts 5 v 0 Thamesview United
Bredhurst Juniors Youth 1 v 3 Pegasus 81 Flyers
Rainham Eagles 2 v 2 Strood 87
Under 15  Division 1
Lordswood Youth 5 v 3 Strood 87 Rangers
Hempstead Valley 4 v 1 Eagles
Strood 87 3 v 0 Woodcoombe Youth
Under 15  Division 2
Meopham Colts Red 4 v 0 Anchorians
New Road 1 v 2 Real 60
Thamesview 3 v 6 Bredhurst Juniors Youth
Under 16  Division 1
Eagles 3 v 6 Cobham Colts
Rainham Kenilworth 4 v 1 Lordswood Youth
Woodpecker HI United 3 v 5 Hempstead Valley Colts
Under 16  Division 2
FC Borstal 2 v 0 Riverview United
Wigmore Youth 8 v 1 Wigmore Youth Wanderers
Real 60 7 v 1 Woodpecker HI Rovers
Under 18  Division 1
Wigmore Youth Wanderers 3 v 3 Bredhurst Juniors
Rainham Kenilworth Athletic 4 v 1 Horsted Youth
Under 18  Division 2
Cuxton 91 0 v 1 Anchorians
Meopham Colts 3 v 2 Lordswood Youth
Woodcoombe Youth 2 v 2 Rainham Kenilworth