MMYL Fixtures for 05/03/17
Under 8 Trophy Event Last 16
Lordswood Youth p v p Iwade Herons Colts
Strood United Tigers 5 v 3 New Ash Green
Cuxton 91 Tigers  1 v 3 Real 60 Wildcats
Thamesview 7 v 0 Thamesview United
Strood United Lions 1 v 11 Hempstead Valley Hammers
Woodcoombe Youth 0 v 5 Rainham 84 Lions
Strood 87 p v p Bredhurst Juniors
Wigmore Youth p v p Hempstead Valley Heats
Under 9 Trophy Event Semi Finals
Hempstead Valley Colts 0 v 4 Woodcoombe Youth
Cuxton 91 Dynamos 0 v 4 Omega 92
Under 10 Trophy Event Semi Finals
Strood United Saints 0 v 4 Woodcoombe Youth
Oak Athletic p v p Cuxton 91 Cobras
Under 11 Trophy Event Last 16
Wigmore Youth 6 v 0 Pegasus 81 Flyers
Cuxton 91 United 9 v 0 New Ash Green
Under 12  Division 1
Pegasus 81 Flyers 4 v 0 Lordswood Youth
Sheerness East Youth 1 v 3 Hempstead Valley
Meopham Colts 2 v 1 Fairview Rangers
Wigmore Youth 4 v 1 Cuxton 91 Orange
Iwade Herons 0 v 3 Woodcoombe Youth
Thamesview 1 v 3 Wigmore Youth Wanderers
Under 12  Division 2
Cuxton 91 Blue 0 v 2 Real 60 Tigers
Cliffe Woods Colts 2 v 1 Woodpecker HI
New Road p v p Chatham Riverside
Pegasus 81 Colts 5 v 6 Bredhurst Juniors
Strood 87 2 v 4 Thamesview Rangers
Milton & Fulston United 7 v 0 Milton & Fulston United Zebras (playing Saturday)
Under 13  Division 1
Bredhurst Juniors p v p Sheerness East Youth
Rainham Kenilworth p v p Real 60 Lynx
Pegasus 81 1 v 2 Cuxton 91
Rainham Eagles 2 v 7 Rainham Kenilworth Colts
Woodpecker HI 0 v 3 Milton & Fulston United
Wigmore Youth 4 v 1 Real 60 Panthers
Rainham Eagles 0 v 7 Wigmore Youth (playing Saturday)
Rainham Kenilworth 3 v 2 Cuxton 91 (playing Saturday)
Under 13  Division 2
Milton & Fulston United Zebras 3 v 4 Rainham 84
Eagles 9 v 0 Cliffe Woods Colts
Cobham Colts p v p Anchorians
Chatham Riverside Rangers 2 v 3 Chatham Riverside Rovers
Black Lion Youth 4 v 0 Hempstead Valley Colts
New Road Giants p v p Bredhurst Juniors Youth
Under 14  Division 1
Woodpecker HI United 2 v 0 Bredhurst Juniors
New Ash Green p v p Walderslade
Hempstead Valley p v p Cobham Colts
Woodcoombe Youth 3 v 1 Thamesview
Meopham Colts p v p Chatham Riverside
Under 14  Division 2
Anchorians p v p Bredhurst Juniors Youth
Wigmore Youth 4 v 3 Woodpecker HI Rovers
Thamesview United 4 v 3 Horsted Youth
Strood 87 1 v 2 Eagles
Rainham Eagles 2 v 0 Pegasus 81 Flyers
Under 15  Division 1
Strood 87 Rangers 2 v 5 Strood 87
Meopham Colts Black p v p Eagles Meopham unable to field a team
Lordswood Youth 6 v 5 Wigmore Youth
Under 15  Division 2
Anchorians p v p Anchorians United
Real 60 2 v 1 Cobham Colts
Thamesview 1 v 1 Meopham Colts Red
Bredhurst Juniors Youth 0 v 10 Woodpecker HI
Under 16  Division 1
Bredhurst Juniors p v p Woodcoombe Youth
Hempstead Valley 1 v 0 Lordswood Youth
Eagles 3 v 4 Hempstead Valley Colts
Rainham Kenilworth 0 v 0 Cobham Colts
Woodpecker HI United 1 v 4 Meopham Colts
Under 16  Division 2
Woodpecker HI Rovers p v p Riverview United
Real 60 0 v 3 Omega 92
Pegasus 81 p v p FC Borstal
Wigmore Youth 3 v 4 Milton & Fulston United
Under 18  Division 1
Milton & Fulston United 2 v 3 Real 60
Cliffe Woods Colts Athletic 5 v 1 Wigmore Youth
Wigmore Youth Wanderers p v p Bredhurst Juniors
Rainham Kenilworth Athletic 3 v 0 Eagles
Under 18  Division 2
Cuxton 91 1 v 3 Meopham Colts
Cliffe Woods Colts 1 v 4 Rainham Kenilworth United
Rainham Eagles 3 v 2 Anchorians
Woodcoombe Youth 2 v 0 Lordswood Youth