MMYL Fixtures for 08/01/17
Under  7  Division Venus
Wigmore Youth Whippets 6 v 3 Hempstead Valley Colts
Wigmore Youth 8 v 1 Bredhurst Juniors
Under  8  Division Earth
Hempstead Valley Heats 9 v 1 Cuxton 91 Tigers
Hempstead Valley Colts 2 v 2 Milton & Fulston United
Under  8  Division Jupiter
Anchorians Kodiaks 1 v 5 Iwade Herons Colts
Pegasus 81 3 v 2 Cliffe Woods Colts Athletic
Under  8  Division Mars
Lordswood Youth 8 v 0 Strood 87 Rangers
Iwade Herons 0 v 4 Real 60 Wildcats
Under  8  Division Neptune
Real 60 Lions 6 v 1 Anchorians Panthers
New Ash Green 2 v 7 Thamesview United
Under  8  Division Pluto
Strood United Lions 6 v 3 Hempstead Valley Hammers
Rainham Eagles 3 v 2 Cliffe Woods Colts
Under  8  Division Saturn
Woodcoombe Youth 3 v 3 Lordswood Youth Tigers
Omega 92 0 v 5 Bredhurst Juniors
Under  8  Division Venus
Rainham 84 Devils 0 v 13 Strood United Tigers
Strood 87 1 v 5 Rainham 84 Lions
Under 11  Division Earth
Real 60 Toms 0 v 1 Cuxton 91 United
New Ash Green 11 v 0 Bredhurst Juniors Youth
Under 11  Division Jupiter
Wigmore Youth 8 v 1 Hempstead Valley Colts
Hempstead Valley 1 v 5 Real 60 Pumas
Under 11  Division Mars
Rainham 84 Warriors 1 v 8 Cuxton 91 Mavericks
Anchorians 4 v 2 New Road
Under 11  Division Neptune
Bredhurst Juniors 6 v 0 Iwade Herons
Strood United 4 v 0 Lordswood Youth
Under 11  Division Pluto
Real 60 Lions 10 v 2 Woodcoombe Youth
Hempstead Valley Rangers 1 v 3 Chatham Riverside
Under 11  Division Saturn
Thamesview 6 v 1 Sheerness East Youth
Rainham 84 Devils 3 v 2 Strood 87 Rangers
Under 11  Division Venus
Cobham Colts 6 v 0 Milton & Fulston United
Rainham Eagles 3 v 0 Strood 87
Under 12 League Cup Round 2
Pegasus 81 Flyers 5 v 2 Thamesview
Cuxton 91 Orange 2 v 1 Lordswood Youth
Cuxton 91 Blue 3 v 7 Bredhurst Juniors
Milton & Fulston United 0 v 6 Wigmore Youth Wanderers
Iwade Herons 2 v 2 Wigmore Youth
2 2 AET
3 1 on penalties
Under 12 John Leeds Round 1
Pegasus 81 Colts 4 v 1 Thamesview Rangers
Cliffe Woods Colts 7 v 1 Milton & Fulston United Zebras
Woodpecker HI 15 v 0 New Road
Strood 87 0 v 4 Meopham Colts
Under 13 League Cup Round 2
Rainham Kenilworth Colts 0 v 2 Sheerness East Youth
Rainham Kenilworth 11 v 0 Milton & Fulston Utd Zebras
Wigmore Youth  5 v 1 Eagles
Bredhurst Juniors Youth 5 v 3 Wigmore Youth Whippets
Real 60 Panthers 2 v 3 Milton and Fulston United
Under 13 John Leeds Round 1
Cuxton 91 13 v 0 Anchorians
Woodpecker HI 4 v 3 Cobham Colts
Chatham Riverside Rangers 3 v 1 Cliffe Woods Colts
Real 60 Lynx 1 v 4 Woodcoombe Youth
Black Lion Youth 0 v 4 Pegasus 81
Under 14 League Cup Round 2
Walderslade 3 v 2 Thamesview
Lordswood Youth 5 v 0 New Ash Green
Woodpecker HI United 3 v 2 Hempstead Valley
Under 14 League Cup Quarter Final
Wigmore Youth 2 v 7 Bredhurst Juniors
Under 14 John Leeds Round 1
Anchorians 0 v 2 Meopham Colts 
Rainham Eagles 3 v 1 Woodpecker HI Rovers
Woodcoombe Youth 12 v 0 Bredhurst Juniors Youth
Under 14 John Leeds Quarter Final
Horsted Youth 1 v 6 Pegasus 81 Colts
Under 15 League Cup Round 2
 
Woodpecker HI 2 v 9 Lordswood Youth
Thamesview 2 v 10 Woodcoombe Youth  
Under 15 League Cup Quarter Final
Bredhurst Juniors Youth 0 v 7 Strood 87
Wigmore Youth 4 v 1 Meopham Colts Black
Under 15 John Leeds Round 1
Real 60 7 v 4 New Road
Under 15 John Leeds Quarter Final
Meopham Colts Red 5 v 3 Eagles
Anchorians United 3 v 5 Cobham Colts
Anchorians 1 v 2 Thamesview Rangers
Under 16 League Cup Round 2
 
Riverview United 8 v 0 Pegasus 81
Bredhurst Juniors 0 v 3 Hempstead Valley Colts  
Under 16 League Cup Quarter Final
Wigmore Youth 4 v 0 Woodpecker HI Rovers
Rainham Kenilworth 0 v 1 Woodcoombe Youth
Under 16 John Leeds Round 1
Milton & Fulston United 1 v 2 Lordswood Youth
Under 16 John Leeds Quarter Final
Real 60 6 v 1 Wigmore Youth Wanderers
Meopham Colts 5 v 1 Omega 92
Hempstead Valley 1 v 2 Eagles
Under 18 League Cup Round 2
Bredhurst Juniors 4 v 2 Rainham Eagles
Horsted Youth 5 v 1 Anchorians
Meopham Colts 1 v 5 Wigmore Youth Wanderers
Under 18 League Cup Quarter Final
Rainham Kenilworth Athletic 1 v 1 Rainham Kenilworth United
2 2 AET
1 3 on Penalties
Under 18 John Leeds Quarter Final
Cuxton 91 1 v 7 Milton & Fulston United
Lordswood Youth 0 v 8 Eagles
Rainham Kenilworth 0 v 6 Woodcoombe Youth