MMYL Fixtures for 18/12/16
Under  7  Division Venus
Wigmore Youth Whippets 2 v 2 Iwade Herons Athletic
Hempstead Valley Colts 3 v 3 Bredhurst Juniors
Under  9  Division Earth
Hempstead Valley Colts p v p Sheerness East Youth Hempstead Valley unable to field a team
Under 10  Division Mars
Hempstead Valley Colts p v p Cuxton 91 Cobras Hempstead Valley unable to field a team
Under 10  Division Neptune
Cuxton 91 Falcons p v p Iwade Herons Colts Iwade unable to field a team
Under 11  Division Earth
New Ash Green 2 v 8 Real 60 Toms
Pegasus 81 Colts 1 v 10 Cuxton 91 United
Under 11  Division Jupiter
Hempstead Valley Colts 0 v 9 Real 60 Pumas
Wigmore Youth 11 v 0 Hempstead Valley
Under 11  Division Mars
Cuxton 91 Mavericks 4 v 1 New Road
Rainham 84 Warriors 0 v 7 Anchorians
Under 11  Division Neptune
Strood United 5 v 5 Bredhurst Juniors
Pegasus 81 Flyers 2 v 0 Iwade Herons
Under 11  Division Pluto
Woodcoombe Youth 3 v 4 Chatham Riverside
Real 60 Lions 2 v 1 Hempstead Valley Rangers
Under 11  Division Saturn
Sheerness East Youth p v p Strood 87 Rangers Sheerness unable to field a team
Thamesview 4 v 0 Rainham 84 Devils
Under 11  Division Venus
Rainham Eagles 0 v 2 Cobham Colts
Cliffe Woods Colts 8 v 1 Milton & Fulston United
Under 12  Division 1
Cuxton 91 Orange 1 v 2 Iwade Herons
Fairview Rangers 1 v 3 Pegasus 81 Flyers
Lordswood Youth 3 v 3 Sheerness East Youth
Hempstead Valley 4 v 1 Meopham Colts
Thamesview 1 v 3 Wigmore Youth
Woodcoombe Youth 3 v 0 Wigmore Youth Wanderers
Under 12  Division 2
Bredhurst Juniors 7 v 3 Milton & Fulston United Zebras
Chatham Riverside p v p Cuxton 91 Blue Chatham Riverside unable to field a team
Real 60 Tigers 3 v 1 Cliffe Woods Colts
Woodpecker HI p v p New Road
Strood 87 0 v 2 Pegasus 81 Colts
Thamesview Rangers p v p Milton & Fulston United Milton & Fulston unable to field a team.
Under 13  Division 1
Bredhurst Juniors 2 v 2 Rainham Eagles
Real 60 Lynx 1 v 7 Milton & Fulston United
Pegasus 81 4 v 2 Real 60 Panthers
Rainham Kenilworth Colts 3 v 2 Sheerness East Youth
Woodpecker HI 0 v 8 Rainham Kenilworth
Cuxton 91 8 v 0 Woodcoombe Youth
Under 13  Division 2
Milton & Fulston United Zebras 2 v 4 Wigmore Youth Whippets
Eagles 3 v 0 Hempstead Valley Colts
Cobham Colts p v p Bredhurst Juniors Youth Cobham unable to field a team
Chatham Riverside Rovers 1 v 5 Rainham 84
Black Lion Youth 1 v 2 Chatham Riverside Rangers
Anchorians 3 v 4 Cliffe Woods Colts
Under 14  Division 1
Woodpecker HI United 2 v 0 Chatham Riverside
New Ash Green 5 v 1 Bredhurst Juniors
Woodcoombe Youth 2 v 3 Cobham Colts
Meopham Colts 0 v 7 Thamesview
Under 14  Division 2
Anchorians 2 v 1 Pegasus 81 Flyers
Wigmore Youth 5 v 2 Bredhurst Juniors Youth
Pegasus 81 Colts 1 v 2 Woodpecker HI Rovers
Strood 87 3 v 1 Horsted Youth
Rainham Eagles 3 v 3 Eagles
Under 15  Division 1
Meopham Colts Black 1 v 3 Hempstead Valley
Bredhurst Juniors p v p Strood 87 Strood unable to field a team
Woodcoombe Youth 1 v 2 Wigmore Youth
Under 15  Division 2
Anchorians 3 v 5 Thamesview
Real 60 3 v 0 Thamesview Rangers
Cobham Colts 9 v 3 New Road
Bredhurst Juniors Youth 3 v 2 Anchorians United
Woodpecker HI 7 v 1 Meopham Colts Red
Under 16  Division 1
Cobham Colts 9 v 2 Eagles
Hempstead Valley Colts 0 v 3 Rainham Kenilworth
Lordswood Youth 1 v 2 Woodpecker HI United
Meopham Colts p v p Bredhurst Juniors Bredhurst didn't turn up!
Woodcoombe Youth 6 v 1 Hempstead Valley
Under 16  Division 2
Milton & Fulston United 2 v 1 Pegasus 81
FC Borstal 3 v 3 Wigmore Youth
Wigmore Youth Wanderers 1 v 3 Woodpecker HI Rovers
Riverview United 6 v 0 Real 60
Under 18  Division 1
Horsted Youth 1 v 14 Wigmore Youth Wanderers
Wigmore Youth 2 v 3 Rainham Kenilworth Athletic
Eagles 7 v 0 Milton & Fulston United
Real 60 0 v 9 Cliffe Woods Colts Athletic
Under 18  Division 2
Cuxton 91 3 v 2 Lordswood Youth
Cliffe Woods Colts 2 v 4 Meopham Colts
Rainham Kenilworth p v p Anchorians Anchorians unable to field a team