MMYL Fixtures for 11/12/16
Under  7  Division Earth
Cuxton 91 Avengers 5 v 0 Cliffe Woods Colts
Omega 92 4 v 0 Real 60 Lions
Under  7  Division Jupiter
Real 60 Jaguars 3 v 1 Bredhurst Juniors White
New Road 1 v 2 New Ash Green Aztecs
Under  7  Division Mars
New Ash Green Grasshoppers 8 v 0 New Road Giants
Woodpecker HI 2 v 7 Hempstead Valley
Under  7  Division Neptune
Rainham 84 2 v 7 Lordswood Youth
Hempstead Valley Hurricanes 1 v 6 Cuxton 91 Scorpions
Under  7  Division Pluto
Iwade Herons Colts 2 v 7 Iwade Herons Rovers
Thamesview Rangers 2 v 1 Thamesview
Under  7  Division Saturn
Strood 87 Rangers 5 v 1 Sheerness East Youth
Woodcoombe Youth 0 v 11 Strood 87
Under  7  Division Venus
Iwade Herons Athletic 3 v 9 Wigmore Youth
Bredhurst Juniors 1 v 3 Wigmore Youth Whippets
Under  9  Division Earth
Iwade Herons Colts 0 v 1 Hempstead Valley Colts
Anchorians Arrows 7 v 1 Sheerness East Youth
Under  9  Division Jupiter
Cuxton 91 Warriors 2 v 0 Omega 92 Olympians
Thamesview 0 v 5 Rainham Kenilworth
Under  9  Division Mars
Bredhurst Juniors Youth 0 v 2 Woodpecker HI
Omega 92 6 v 1 Cuxton 91 Crusaders
Under  9  Division Neptune
Strood United 6 v 1 Rainham Eagles
Hempstead Valley Hawks 1 v 9 Bredhurst Juniors
Under  9  Division Pluto
Wigmore Youth 8 v 1 New Road Giants
Omega 92 Spartans 1 v 1 Woodcoombe Youth Utd
Under  9  Division Saturn
Real 60 1 v 4 Cliffe Woods Colts
New Ash Green 1 v 8 New Road
Under  9  Division Venus
Woodcoombe Youth 5 v 3 Cuxton 91 Dynamos
Milton & Fulston Utd 6 v 0 Iwade Herons
Under 10  Division Earth
Sheerness East Youth 1 v 11 Omega 92
Real 60 Bengals 9 v 0 Wigmore Youth
Under 10  Division Jupiter
Iwade Herons 1 v 0 Iwade Herons Athletic
Strood United Eagles 1 v 2 Real 60 Leopards
Under 10  Division Mars
Bredhurst Juniors Youth 3 v 1 Hempstead Valley Colts
Rainham 84 1 v 6 Cuxton 91 Cobras
Under 10  Division Neptune
Cuxton 91 Falcons 1 v 1 Woodcoombe Youth
Iwade Herons Colts 0 v 9 Bredhurst Juniors
Under 10  Division Pluto
Chatham Riverside Rangers 0 v 3 Oak Athletic
New Road Blues 0 v 8 Strood United Saints
Under 10  Division Saturn
Rainham Kenilworth 2 v 3 New Road
Cliffe Woods Colts 1 v 1 Chatham Riverside
Under 10  Division Venus
Thamesview 0 v 4 Real 60 Tigers
Woodpecker HI 7 v 1 Hempstead Valley
Under 11  Division Earth
Real 60 Toms 12 v 0 Pegasus 81 Colts
Cuxton 91 United 11 v 0 Bredhurst Juniors Youth
Under 11  Division Jupiter
Real 60 Pumas 9 v 0 Wigmore Youth
Hempstead Valley 3 v 0 Hempstead Valley Colts
Under 11  Division Mars
New Road 1 v 2 Rainham 84 Warriors
Anchorians 1 v 2 Cuxton 91 Mavericks
Under 11  Division Neptune
Bredhurst Juniors 9 v 0 Pegasus 81 Flyers
Iwade Herons 3 v 1 Lordswood Youth
Under 11  Division Pluto
Chatham Riverside 4 v 1 Real 60 Lions
Hempstead Valley Rangers 2 v 1 Woodcoombe Youth
Under 11  Division Saturn
Strood 87 Rangers 5 v 2 Thamesview
Rainham 84 Devils 4 v 0 Sheerness East Youth
Under 11  Division Venus
Cobham Colts 1 v 3 Cliffe Woods Colts
Milton & Fulston United 3 v 4 Strood 87
Under 12  Division 1
Pegasus 81 Flyers 3 v 2 Iwade Herons
Sheerness East Youth 0 v 1 Meopham Colts
Lordswood Youth 0 v 1 Fairview Rangers
Wigmore Youth p v p Wigmore Youth Wanderers Wigmore Youth unable to field a team
Thamesview 1 v 5 Hempstead Valley
Strood United 2 v 5 Cuxton 91 Orange
Under 12  Division 2
Cuxton 91 Blue 10 v 3 Milton & Fulston United Zebras
Cliffe Woods Colts 2 v 3 New Road
Real 60 Tigers 11 v 0 Chatham Riverside
Pegasus 81 Colts 5 v 0 Thamesview Rangers
Strood 87 3 v 3 Woodpecker HI
Milton & Fulston United 0 v 0 Bredhurst Juniors
Under 13  Division 1
Milton & Fulston United 12 v 2 Rainham Eagles
Real 60 Panthers 3 v 0 Sheerness East Youth
Pegasus 81 3 v 1 Real 60 Lynx
Rainham Kenilworth 6 v 0 Woodcoombe Youth
Woodpecker HI 0 v 4 Rainham Kenilworth Colts
Wigmore Youth 8 v 1 Bredhurst Juniors
Under 13  Division 2
Hempstead Valley Colts 4 v 5 Wigmore Youth Whippets
Bredhurst Juniors Youth 6 v 0 Rainham 84
Cobham Colts 1 v 4 Eagles
Chatham Riverside Rangers 13 v 0 Cliffe Woods Colts
Black Lion Youth 5 v 1 Chatham Riverside Rovers
New Road Giants 0 v 9 Milton & Fulston United Zebras
Under 14  Division 1
Thamesview 5 v 0 Chatham Riverside
Lordswood Youth 1 v 1 New Ash Green
Bredhurst Juniors 6 v 5 Walderslade
Woodcoombe Youth 3 v 1 Hempstead Valley
Meopham Colts 2 v 0 Woodpecker HI United
Under 14  Division 2
Eagles 4 v 0 Pegasus 81 Flyers
Pegasus 81 Colts 2 v 1 Wigmore Youth
Bredhurst Juniors Youth 3 v 2 Woodpecker HI Rovers
Strood 87 1 v 6 Thamesview United
Rainham Eagles 0 v 3 Anchorians
Under 15  Division 1
Strood 87 1 v 3 Strood 87 Rangers
Wigmore Youth 1 v 5 Lordswood Youth
Eagles 8 v 2 Meopham Colts Black
Woodcoombe Youth 1 v 5 Bredhurst Juniors
Under 15  Division 2
Anchorians United 2 v 2 Anchorians
Meopham Colts Red 4 v 3 Thamesview
Cobham Colts 1 v 3 Real 60
Thamesview Rangers 2 v 0 New Road
Woodpecker HI 3 v 2 Bredhurst Juniors Youth
Under 16  Division 1
Bredhurst Juniors 1 v 4 Cobham Colts
Hempstead Valley 1 v 1 Eagles
Lordswood Youth 1 v 2 Hempstead Valley Colts
Rainham Kenilworth 2 v 0 Woodpecker HI United
Woodcoombe Youth 4 v 1 Meopham Colts
Under 16  Division 2
Woodpecker HI Rovers 0 v 6 Milton & Fulston United
Real 60 2 v 10 Pegasus 81
Omega 92 2 v 5 FC Borstal
Riverview United 8 v 0 Wigmore Youth Wanderers
Under 18  Division 1
Milton & Fulston United 3 v 6 Horsted Youth
Cliffe Woods Colts Athletic 7 v 3 Wigmore Youth Wanderers
Wigmore Youth 5 v 2 Bredhurst Juniors
Real 60 1 v 4 Eagles
Under 18  Division 2
Meopham Colts 4 v 1 Rainham Kenilworth United
Rainham Kenilworth 1 v 3 Rainham Eagles
Woodcoombe Youth 8 v 1 Cuxton 91