MMYL Fixtures for 04/12/16
Under  7  Division Earth
Cliffe Woods Colts 4 v 2 Real 60 Lions
Cuxton 91 Avengers 2 v 5 Omega 92
Under  7  Division Jupiter
Bredhurst Juniors White 1 v 3 New Ash Green Aztecs
Real 60 Jaguars 4 v 1 New Road
Under  7  Division Mars
New Road Giants 2 v 11 Hempstead Valley
New Ash Green Grasshoppers 13 v 0 Woodpecker HI
Under  7  Division Neptune
Lordswood Youth 1 v 4 Cuxton 91 Scorpions
Rainham 84 1 v 6 Hempstead Valley Hurricanes
Under  7  Division Pluto
Iwade Herons Rovers 3 v 4 Thamesview
Iwade Herons Colts 6 v 3 Thamesview Rangers
Under  7  Division Saturn
Sheerness East Youth 1 v 7 Strood 87
Strood 87 Rangers 17 v 0 Woodcoombe Youth
Under  7  Division Venus
Bredhurst Juniors 5 v 3 Iwade Herons Athletic
Hempstead Valley Colts 1 v 4 Wigmore Youth
Under  9  Division Earth
Hempstead Valley Colts p v p Sheerness East Youth
Iwade Herons Colts 2 v 1 Anchorians Arrows
Under  9  Division Jupiter
Omega 92 Olympians 3 v 2 Rainham Kenilworth
Cuxton 91 Warriors 13 v 0 Thamesview
Under  9  Division Mars
Woodpecker HI 3 v 1 Cuxton 91 Crusaders
Bredhurst Juniors Youth 4 v 7 Omega 92
Under  9  Division Neptune
Rainham Eagles 3 v 1 Bredhurst Juniors
Strood United 5 v 0 Hempstead Valley Hawks
Under  9  Division Pluto
New Road Giants 1 v 3 Woodcoombe Youth Utd
Wigmore Youth 0 v 3 Omega 92 Spartans
Under  9  Division Saturn
Cliffe Woods Colts 0 v 0 New Road
Real 60 3 v 0 New Ash Green
Under  9  Division Venus
Cuxton 91 Dynamos 4 v 0 Iwade Herons
Woodcoombe Youth 8 v 2 Milton & Fulston Utd
Under 10  Division Earth
Omega 92 6 v 1 Wigmore Youth
Sheerness East Youth 0 v 6 Real 60 Bengals
Under 10  Division Jupiter
Iwade Herons Athletic 1 v 2 Real 60 Leopards
Iwade Herons 1 v 1 Strood United Eagles
Under 10  Division Mars    
Hempstead Valley Colts p v p Cuxton 91 Cobras
Bredhurst Juniors Youth 1 v 2 Rainham 84
Under 10  Division Neptune
Woodcoombe Youth 4 v 4 Bredhurst Juniors
Cuxton 91 Falcons p v p Iwade Herons Colts
Under 10  Division Pluto
Oak Athletic 3 v 3 Strood United Saints
Chatham Riverside Rangers 2 v 0 New Road Blues
Under 10  Division Saturn
New Road 0 v 0 Chatham Riverside
Rainham Kenilworth 2 v 6 Cliffe Woods Colts
Under 10  Division Venus
Real 60 Tigers 5 v 1 Hempstead Valley
Thamesview 0 v 5 Woodpecker HI
Under 12  Division 1
Cuxton 91 Orange p v p Wigmore Youth Wanderers
Lordswood Youth 2 v 2 Hempstead Valley
Wigmore Youth 2 v 1 Strood United
Thamesview 3 v 5 Meopham Colts
Iwade Herons 0 v 0 Fairview Rangers
Woodcoombe Youth 3 v 0 Pegasus 81 Flyers
Under 12  Division 2
Bredhurst Juniors 8 v 0 Thamesview Rangers
Real 60 Tigers a v a Woodpecker HI
Pegasus 81 Colts 1 v 4 Milton & Fulston United
Strood 87 2 v 1 New Road
Milton & Fulston United Zebras 4 v 3 Chatham Riverside
Cliffe Woods Colts 3 v 1 Cuxton 91 Blue
Under 13  Division 1
Bredhurst Juniors 3 v 2 Woodcoombe Youth
Pegasus 81 3 v 3 Rainham Kenilworth Colts
Rainham Kenilworth 5 v 0 Wigmore Youth
Woodpecker HI 0 v 9 Sheerness East Youth
Rainham Eagles 1 v 5 Real 60 Lynx
Cuxton 91 2 v 3 Milton & Fulston United
Under 13  Division 2
Cliffe Woods Colts 0 v 9 Milton & Fulston United Zebras
Cobham Colts 1 v 9 Chatham Riverside Rovers
Chatham Riverside Rangers 0 v 5 New Road Giants
Black Lion Youth 3 v 1 Rainham 84
Wigmore Youth Whippets 0 v 7 Eagles
Anchorians 0 v 9 Hempstead Valley Colts
Under 14  Division 1
Woodpecker HI United 1 v 5 New Ash Green
Thamesview 0 v 0 Cobham Colts
Lordswood Youth 5 v 0 Chatham Riverside
Bredhurst Juniors 5 v 3 Hempstead Valley
Woodcoombe Youth 4 v 1 Meopham Colts
Under 14  Division 2
Anchorians p v p Wigmore Youth
Eagles 6 v 2 Horsted Youth
Pegasus 81 Colts 2 v 0 Pegasus 81 Flyers
Bredhurst Juniors Youth 0 v 14 Thamesview United
Strood 87 6 v 1 Rainham Eagles
Under 15  Division 1
Strood 87 Rangers 10 v 1 Meopham Colts Black
Wigmore Youth 2 v 1 Strood 87
Eagles 2 v 9 Bredhurst Juniors
Hempstead Valley 1 v 1 Lordswood Youth
Under 15  Division 2
Anchorians p v p Real 60 Real 60 unable to field a team
Meopham Colts Red p v p Anchorians United Anchorians unable to field a team
Cobham Colts 3 v 1 Bredhurst Juniors Youth
Thamesview Rangers 3 v 0 Thamesview
Woodpecker HI 3 v 4 New Road
Under 16 Kent Youth Cup Round 2
Woodcoombe Youth 0 v 6 Bromley
Under 16  Division 1
Cobham Colts 3 v 4 Hempstead Valley Colts
Hempstead Valley 1 v 1 Bredhurst Juniors
Lordswood Youth 0 v 3 Meopham Colts
Rainham Kenilworth p v p Eagles Eagles unable to field a team
Under 16  Division 2
Milton & Fulston United a v a FC Borstal Game abandoned due to serious injury
Real 60 p v p Woodpecker HI Rovers
Omega 92 5 v 0 Wigmore Youth Wanderers
Wigmore Youth 0 v 3 Pegasus 81
Under 18  Division 1
Horsted Youth 1 v 8 Bredhurst Juniors
Cliffe Woods Colts Athletic 6 v 0 Milton & Fulston United
Wigmore Youth 3 v 0 Eagles
Real 60 p v p Rainham Kenilworth Athletic
Under 18  Division 2
Cuxton 91 p v p Cliffe Woods Colts
Meopham Colts 0 v 0 Rainham Eagles
Rainham Kenilworth 0 v 3 Woodcoombe Youth