MMYL Fixtures for 27/11/16
Under  7  Division Earth
Real 60 Lions 2 v 4 Cuxton 91 Avengers
Omega 92 6 v 3 Cliffe Woods Colts
Under  7  Division Jupiter
New Ash Green Aztecs 2 v 4 Real 60 Jaguars
New Road 0 v 1 Bredhurst Juniors White
Under  7  Division Mars
Hempstead Valley 4 v 3 New Ash Green Grasshoppers
Woodpecker HI 6 v 3 New Road Giants
Under  7  Division Neptune
Cuxton 91 Scorpions 5 v 2 Rainham 84
Hempstead Valley Hurricanes 3 v 5 Lordswood Youth
Under  7  Division Pluto
Thamesview 3 v 7 Iwade Herons Colts
Thamesview Rangers 1 v 3 Iwade Herons Rovers
Under  7  Division Saturn
Strood 87 9 v 1 Strood 87 Rangers
Woodcoombe Youth 0 v 8 Sheerness East Youth
Under  7  Division Venus
Iwade Herons Athletic 7 v 3 Hempstead Valley Colts
Wigmore Youth 2 v 3 Wigmore Youth Whippets
Under  9  Division Earth
Sheerness East Youth 4 v 6 Iwade Herons Colts
Anchorians Arrows 0 v 6 Hempstead Valley Colts
Under  9  Division Jupiter
Rainham Kenilworth 0 v 4 Cuxton 91 Warriors
Thamesview 2 v 16 Omega 92 Olympians
Under  9  Division Mars
Cuxton 91 Crusaders 3 v 4 Bredhurst Juniors Youth
Omega 92 4 v 0 Woodpecker HI
Under  9  Division Neptune
Bredhurst Juniors 1 v 0 Strood United
Hempstead Valley Hawks 3 v 0 Rainham Eagles
Under  9  Division Pluto
Woodcoombe Yth Utd 2 v 4 Wigmore Youth
Omega 92 Spartans 7 v 1 New Road Giants
Under  9  Division Saturn
New Road 2 v 4 Real 60
New Ash Green 0 v 9 Cliffe Woods Colts
Under  9  Division Venus
Iwade Herons 0 v 9 Woodcoombe Youth
Milton & Fulston Utd 0 v 1 Cuxton 91 Dynamos
Under 10  Division Earth
Wigmore Youth 5 v 3 Sheerness East Youth
Real 60 Bengals 5 v 3 Omega 92
Under 10  Division Jupiter
Real 60 Leopards 3 v 1 Iwade Herons
Strood United Eagles 4 v 3 Iwade Herons Athletic
Under  10 Division Mars
Cuxton 91 Cobras 4 v 0 Bredhurst Juniors Youth
Rainham 84 0 v 1 Hempstead Valley Colts
Under 10  Division Neptune
Bredhurst Juniors 3 v 0 Cuxton 91 Falcons
Iwade Herons Colts 1 v 4 Woodcoombe Youth
Under 10  Division Pluto
Strood United Saints 5 v 0 Chatham Riverside Rangers
New Road Blues 0 v 6 Oak Athletic
Under 10  Division Saturn
Chatham Riverside 3 v 2 Rainham Kenilworth
Cliffe Woods Colts 2 v 1 New Road
Under 10  Division Venus
Hempstead Valley 0 v 2 Thamesview
Woodpecker HI 5 v 4 Real 60 Tigers
Under 12  Division 1
Pegasus 81 Flyers 4 v 0 Wigmore Youth
Sheerness East Youth 1 v 5 Iwade Herons
Hempstead Valley 1 v 2 Cuxton 91 Orange
Wigmore Youth Wanderers 2 v 0 Lordswood Youth
Strood United 3 v 1 Fairview Rangers
Woodcoombe Youth 3 v 1 Thamesview
Under 12  Division 2
Cuxton 91 Blue 3 v 5 Pegasus 81 Colts
Cliffe Woods Colts 5 v 3 Milton & Fulston United Zebras
Woodpecker HI 1 v 2 Bredhurst Juniors
Thamesview Rangers 7 v 1 New Road
Milton & Fulston United 6 v 1 Chatham Riverside
Strood 87 1 v 5 Real 60 Tigers
Under 13  Division 1
Milton & Fulston United 3 v 3 Rainham Kenilworth
Real 60 Panthers 5 v 1 Rainham Eagles
Rainham Kenilworth Colts 4 v 2 Bredhurst Juniors
Woodcoombe Youth 0 v 6 Sheerness East Youth
Wigmore Youth 1 v 0 Real 60 Lynx
Cuxton 91 3 v 0 Woodpecker HI
Under 13  Division 2
Hempstead Valley Colts 1 v 1 Chatham Riverside Rangers
Bredhurst Juniors Youth 7 v 1 Wigmore Youth Whippets
Chatham Riverside Rovers 3 v 3 Milton & Fulston United Zebras
Cliffe Woods Colts 1 v 10 Rainham 84
New Road Giants 0 v 5 Eagles
Anchorians 1 v 10 Black Lion Youth
Under 14  Division 1
Cobham Colts 6 v 2 Bredhurst Juniors
Lordswood Youth 2 v 3 Woodcoombe Youth
Hempstead Valley 0 v 1 Woodpecker HI United
Walderslade 2 v 4 Chatham Riverside
Meopham Colts 3 v 5 New Ash Green
Under 14  Division 2
Horsted Youth 12 v 0 Bredhurst Juniors Youth
Pegasus 81 Colts 2 v 2 Strood 87
Thamesview United 6 v 1 Anchorians
Woodpecker HI Rovers 1 v 0 Pegasus 81 Flyers
Rainham Eagles 4 v 7 Wigmore Youth
Under 15  Division 1
Strood 87 2 v 1 Hempstead Valley
Wigmore Youth 16 v 2 Meopham Colts Black
Eagles 2 v 5 Woodcoombe Youth
Bredhurst Juniors 9 v 1 Strood 87 Rangers
Under 15  Division 2
Anchorians United 0 v 1 Thamesview Rangers
Meopham Colts Red 4 v 4 Real 60
Cobham Colts 2 v 2 Woodpecker HI
Bredhurst Juniors Youth 7 v 1 Anchorians
New Road 5 v 2 Thamesview
Under 16  Division 1
Bredhurst Juniors 0 v 3 Rainham Kenilworth
Hempstead Valley 1 v 3 Hempstead Valley Colts
Lordswood Youth 1 v 10 Woodcoombe Youth
Meopham Colts p v p Cobham Colts Meopham unable to field a team
Woodpecker HI United 2 v 2 Eagles
Under 16  Division 2
Woodpecker HI Rovers 0 v 2 Wigmore Youth
Real 60 1 v 3 FC Borstal
Omega 92 2 v 2 Riverview United
Wigmore Youth Wanderers p v p Milton & Fulston United Wigmore unable to field a team
Under 18  Division 1
Cliffe Woods Colts Athletic 1 v 2 Bredhurst Juniors
Wigmore Youth 5 v 2 Real 60
Eagles 4 v 2 Horsted Youth
Rainham Kenilworth Athletic 6 v 5 Wigmore Youth Wanderers
Under 18  Division 2
Anchorians 0 v 4 Meopham Colts
Rainham Eagles 3 v 0 Cuxton 91
Rainham Kenilworth United 2 v 0 Lordswood Youth
Woodcoombe Youth 10 v 1 Cliffe Woods Colts