MMYL Fixtures for 13/11/16
Under 12  Division 1
Pegasus 81 Flyers 2 v 0 Sheerness East Youth
Fairview Rangers 2 v 2 Woodcoombe Youth
Meopham Colts 0 v 5 Iwade Herons
Hempstead Valley 4 v 1 Wigmore Youth
Wigmore Youth Wanderers 6 v 2 Thamesview
Strood United 1 v 1 Lordswood Youth
Under 12  Division 2
Cuxton 91 Blue 2 v 1 Cliffe Woods Colts
Chatham Riverside 0 v 11 Bredhurst Juniors
New Road 2 v 4 Milton & Fulston United Zebras
Woodpecker HI 5 v 0 Pegasus 81 Colts
Thamesview Rangers 1 v 4 Strood 87
Milton & Fulston United 2 v 3 Real 60 Tigers
Under 13  Division 1
Milton & Fulston United 5 v 2 Real 60 Panthers
Real 60 Lynx 2 v 4 Cuxton 91
Sheerness East Youth 10 v 2 Rainham Eagles
Rainham Kenilworth Colts 2 v 2 Rainham Kenilworth
Woodcoombe Youth 6 v 1 Woodpecker HI
Wigmore Youth 2 v 1 Pegasus 81
Under 13  Division 2
Hempstead Valley Colts 0 v 5 Bredhurst Juniors Youth
Eagles 18 v 0 Anchorians
Rainham 84 5 v 8 Wigmore Youth Whippets
Chatham Riverside Rovers 3 v 1 Chatham Riverside Rangers
Cliffe Woods Colts 0 v 5 Black Lion Youth
New Road Giants 4 v 4 Cobham Colts
Under 14 Kent Cup Round 2
Meopham Colts 0 v 14 Dartford
Trinity 7 v 3 Lordswood Youth
Under 14  Division 1
Cobham Colts 3 v 5 Thamesview
New Ash Green 5 v 2 Woodpecker HI United
Hempstead Valley 4 v 4 Bredhurst Juniors
Walderslade 2 v 1 Woodcoombe Youth
Under 14  Division 2
Horsted Youth 1 v 4 Eagles
Wigmore Youth 3 v 1 Anchorians
Pegasus 81 Flyers 1 v 5 Pegasus 81 Colts
Thamesview United 9 v 1 Bredhurst Juniors Youth
Woodpecker HI Rovers 1 v 2 Strood 87
Under 15  Division 1
Strood 87 1 v 2 Wigmore Youth
Meopham Colts Black 1 v 26 Strood 87 Rangers
Lordswood Youth 4 v 1 Hempstead Valley
Bredhurst Juniors 6 v 2 Eagles
Under 15  Division 2
Anchorians United 3 v 3 Meopham Colts Red
Real 60 5 v 1 Anchorians
Thamesview 0 v 2 Thamesview Rangers
Bredhurst Juniors Youth 2 v 1 Cobham Colts
New Road 1 v 3 Woodpecker HI
Under 16  Division 1
Bredhurst Juniors 2 v 1 Hempstead Valley
Hempstead Valley Colts 4 v 1 Cobham Colts
Eagles 0 v 5 Rainham Kenilworth
Meopham Colts 4 v 2 Lordswood Youth
Woodpecker HI United 1 v 6 Woodcoombe Youth
Under 16  Division 2
Woodpecker HI Rovers 2 v 3 Real 60
FC Borstal 2 v 3 Milton & Fulston United
Pegasus 81 3 v 2 Wigmore Youth
Wigmore Youth Wanderers 1 v 7 Omega 92
Under 18  Division 1
Milton & Fulston United 1 v 5 Cliffe Woods Colts Athletic
Bredhurst Juniors 5 v 4 Horsted Youth
Eagles 3 v 3 Wigmore Youth
Rainham Kenilworth Athletic 5 v 3 Real 60
Under 18  Division 2
Cliffe Woods Colts 2 v 0 Cuxton 91
Rainham Eagles 1 v 4 Meopham Colts
Rainham Kenilworth United 0 v 1 Rainham Kenilworth