MMYL Fixtures for 30/10/16
Under 12  Division 1
Pegasus 81 Flyers 1 v 0 Meopham Colts
Sheerness East Youth p v p Wigmore Youth Wanderers Sheerness East unable to field a team
Lordswood Youth 0 v 5 Cuxton 91 Orange
Thamesview 1 v 1 Fairview Rangers
Iwade Herons 1 v 0 Wigmore Youth
Woodcoombe Youth 3 v 0 Strood United
Under 12  Division 2
Cuxton 91 Blue p v p New Road New Road unable to field a team
Cliffe Woods Colts 3 v 3 Thamesview Rangers
Real 60 Tigers 3 v 1 Bredhurst Juniors
Strood 87 5 v 3 Chatham Riverside
Milton & Fulston United Zebras 6 v 1 Pegasus 81 Colts
Woodpecker HI 5 v 3 Milton & Fulston United
Under 13  Division 1
Milton & Fulston United 9 v 2 Sheerness East Youth
Real 60 Panthers 3 v 3 Woodcoombe Youth
Pegasus 81 2 v 5 Bredhurst Juniors
Woodpecker HI 1 v 3 Real 60 Lynx
Rainham Eagles 1 v 20 Rainham Kenilworth
Cuxton 91 0 v 1 Wigmore Youth
Under 13  Division 2
Hempstead Valley Colts 0 v 4 Rainham 84
Bredhurst Juniors Youth 25 v 0 Cliffe Woods Colts
Cobham Colts 2 v 10 Milton & Fulston United Zebras
Black Lion Youth 2 v 5 Eagles
Wigmore Youth Whippets 5 v 1 Chatham Riverside Rangers
Anchorians 1 v 2 New Road Giants
Under 14  Division 1
Cobham Colts 0 v 2 Walderslade
Thamesview 2 v 1 Bredhurst Juniors
Hempstead Valley 0 v 4 New Ash Green
Woodcoombe Youth 2 v 1 Woodpecker HI United
Under 14  Division 2
Horsted Youth 1 v 4 Woodpecker HI Rovers
Eagles 5 v 0 Bredhurst Juniors Youth
Pegasus 81 Colts 1 v 3 Rainham Eagles
Strood 87 p v p Anchorians Strood 87 unable to field a team
Under 15  Division 1
Wigmore Youth 5 v 1 Hempstead Valley
Eagles 3 v 10 Lordswood Youth
Bredhurst Juniors p v p Meopham Colts Black Meopham unable to field a team
Woodcoombe Youth 3 v 0 Strood 87 Rangers
Under 15  Division 2
Anchorians United 0 v 5 New Road
Meopham Colts Red 2 v 2 Thamesview Rangers
Cobham Colts 0 v 9 Thamesview
Bredhurst Juniors Youth 3 v 3 Real 60
Woodpecker HI 1 v 2 Anchorians
Under 16  Division 1
Bredhurst Juniors 3 v 1 Woodpecker HI United
Hempstead Valley 0 v 6 Rainham Kenilworth
Woodcoombe Youth 4 v 1 Cobham Colts
Under 16  Division 2
Real 60 0 v 8 Wigmore Youth
Omega 92 0 v 3 Pegasus 81
Wigmore Youth Wanderers 0 v 13 FC Borstal
Riverview United 2 v 2 Milton & Fulston United
Under 18 Kent Cup Round 2
West Wickham Junior 7 v 1 Woodcoombe Youth
Under 18  Division 1
Milton & Fulston United 0 v 7 Rainham Kenilworth Athletic
Cliffe Woods Colts Athletic 11 v 1 Rainham 84
Wigmore Youth 2 v 4 Wigmore Youth Wanderers
Eagles 3 v 0 Bredhurst Juniors
Real 60 0 v 3 Horsted Youth
Under 18  Division 2
Anchorians 1 v 2 Rainham Kenilworth United
Rainham Eagles 5 v 3 Cliffe Woods Colts
Rainham Kenilworth 6 v 1 Cuxton 91