MMYL Fixtures for 16/10/16
Under 12  Division 1
Cuxton 91 Orange 0 v 4 Woodcoombe Youth
Fairview Rangers 3 v 2 Hempstead Valley
Meopham Colts 1 v 2 Lordswood Youth
Wigmore Youth 5 v 2 Sheerness East Youth
Wigmore Youth Wanderers 4 v 4 Iwade Herons
Strood United 4 v 1 Thamesview
Under 12  Division 2
Bredhurst Juniors p v p Woodcoombe Youth United Woodcoombe unable to field a team
Chatham Riverside 1 v 5 Woodpecker HI
New Road 0 v 5 Real 60 Tigers
Pegasus 81 Colts 2 v 3 Cliffe Woods Colts
Thamesview Rangers p v p Milton & Fulston United Zebras MFU given wrong KO time
Milton & Fulston United 6 v 1 Strood 87
Under 13  Division 1
Bredhurst Juniors 2 v 4 Cuxton 91
Milton & Fulston United 13 v 1 Rainham Kenilworth Colts
Sheerness East Youth 5 v 0 Pegasus 81
Rainham Kenilworth 5 v 0 Real 60 Panthers
Woodcoombe Youth 7 v 1 Rainham Eagles
Wigmore Youth 13 v 0 Woodpecker HI
Under 13  Division 2
Milton & Fulston United Zebras 8 v 0 Anchorians
Eagles 6 v 2 Chatham Riverside Rovers
Rainham 84 4 v 0 Cobham Colts
Chatham Riverside Rangers 2 v 5 Bredhurst Juniors Youth
Cliffe Woods Colts 1 v 13 Wigmore Youth Whippets
New Road Giants 1 v 2 Black Lion Youth
Under 14  Division 1
Woodpecker HI United 2 v 4 Lordswood Youth
New Ash Green 0 v 7 Woodcoombe Youth
Chatham Riverside 1 v 3 Cobham Colts
Walderslade 5 v 2 Thamesview
Meopham Colts 2 v 2 Hempstead Valley
Under 14  Division 2
Anchorians 3 v 6 Pegasus 81 Colts
Wigmore Youth 2 v 2 Strood 87
Pegasus 81 Flyers 3 v 2 Horsted Youth
Woodpecker HI Rovers 1 v 3 Eagles
Rainham Eagles 1 v 3 Thamesview United
Under 15 League Cup Round 1
Bredhurst Juniors Youth p v p Meopham Colts Red Meopham unable to field a team
Under 15  Division 1
Strood 87 Rangers 5 v 0 Eagles
Meopham Colts Black 0 v 16 Woodcoombe Youth
Lordswood Youth 1 v 5 Strood 87
Hempstead Valley 1 v 3 Bredhurst Juniors
Under 15  Division 2
Anchorians 3 v 2 Cobham Colts
Real 60 2 v 9 Woodpecker HI
Thamesview 6 v 0 Anchorians United
New Road 3 v 1 Thamesview Rangers
Under 16 Kent Cup Round 1
Wigmore Youth 0 v 4 Bredhurst Juniors
Lordswood Youth 0 v 5 Ebbsfleet United Youth
Hollands and Blair 14 v 0 Real 60
Welling United 5 v 0 FC Borstal
Under 16  Division 1
Hempstead Valley Colts 3 v 4 Woodcoombe Youth
Eagles 3 v 2 Bredhurst Juniors
Woodpecker HI United 2 v 3 Hempstead Valley
Under 16  Division 2
Milton & Fulston United 2 v 3 Omega 92
Pegasus 81 6 v 1 Woodpecker HI Rovers
Under 18  Division 1
Horsted Youth 2 v 1 Wigmore Youth
Bredhurst Juniors p v p Real 60 Real 60 unable to field a team
Wigmore Youth Wanderers 8 v 1 Milton & Fulston United
Rainham 84 1 v 2 Eagles
Rainham Kenilworth Athletic 5 v 1 Cliffe Woods Colts Athletic
Under 18  Division 2
Cuxton 91 p v p Oak Athletic Oak withdrawn
Cliffe Woods Colts 1 v 5 Rainham Kenilworth
Lordswood Youth 1 v 3 Anchorians
Rainham Kenilworth United p v p New Ash Green NAG withdrawn
Woodcoombe Youth 4 v 1 Rainham Eagles