MMYL Fixtures for 02/10/16
Under 12  Division 1
Pegasus 81 Flyers 1 v 2 Fairview Rangers
Sheerness East Youth 0 v 0 Lordswood Youth
Meopham Colts 1 v 4 Hempstead Valley
Wigmore Youth 5 v 2 Thamesview
Wigmore Youth Wanderers 5 v 2 Woodcoombe Youth
Iwade Herons 3 v 2 Cuxton 91 Orange
Under 12  Division 2
Cuxton 91 Blue 8 v 4 Chatham Riverside
Cliffe Woods Colts 0 v 4 Real 60 Tigers
New Road 1 v 4 Woodpecker HI
Pegasus 81 Colts 3 v 2 Strood 87
Thamesview Rangers p v p Woodcoombe Youth United Woodcoombe unable to field a team
Milton & Fulston United Zebras 2 v 5 Bredhurst Juniors
Under 13 Kent Youth Cup Round 1
Rochester Athletic 3 v 5 Wigmore Youth
Sheerness East Youth 3 v 2 Hollands and Blair
Milton & Fulston United 0 v 4 Phoenix Sports
Under 13  Division 1
Real 60 Lynx 1 v 2 Rainham Kenilworth Colts
Real 60 Panthers 3 v 4 Pegasus 81
Rainham Kenilworth p v p Woodpecker HI Woodpecker unable to field a team
Rainham Eagles 3 v 3 Bredhurst Juniors
Woodcoombe Youth 1 v 3 Cuxton 91
Under 13  Division 2
Hempstead Valley Colts 0 v 2 Eagles
Bredhurst Juniors Youth 9 v 0 Cobham Colts
Rainham 84 4 v 8 Chatham Riverside Rovers
Chatham Riverside Rangers 4 v 0 Black Lion Youth
Cliffe Woods Colts 4 v 7 Anchorians
Wigmore Youth Whippets 5 v 5 Milton & Fulston United Zebras
Under 14 League Cup Round 1
Hempstead Valley 3 2 Pegasus 81 Colts
Under 14  Division 1
Cobham Colts 2 v 5 New Ash Green
Thamesview 0 v 4 Lordswood Youth
Bredhurst Juniors 2 v 1 Woodcoombe Youth
Walderslade 2 v 1 Meopham Colts
Under 14  Division 2
Horsted Youth 4 v 1 Wigmore Youth
Pegasus 81 Flyers 0 v 5 Thamesview United
Woodpecker HI Rovers 0 v 1 Rainham Eagles
Under 15 League Cup Round 1
Bredhurst Juniors Youth a v a Meopham Colts Red abandoned due to serious injury
Under 15  Division 1
Strood 87 10 v 1 Meopham Colts Black
Wigmore Youth 4 v 2 Strood 87 Rangers
Lordswood Youth 0 v 1 Bredhurst Juniors
Hempstead Valley 1 v 6 Woodcoombe Youth
Under 15  Division 2
Anchorians United 1 v 5 Real 60
Thamesview Rangers 2 v 1 Woodpecker HI
New Road 4 v 2 Cobham Colts
Under 16  Division 1
Bredhurst Juniors 2 v 5 Hempstead Valley Colts
Hempstead Valley 0 v 3 Cobham Colts
Eagles 1 v 3 Meopham Colts
Rainham Kenilworth 1 v 3 Woodcoombe Youth
Woodpecker HI United 10 v 2 Lordswood Youth
Under 16  Division 2
Woodpecker HI Rovers 0 v 3 FC Borstal
Real 60 3 v 5 Milton & Fulston United
Pegasus 81 p v p Wigmore Youth Wanderers Wigmore unable to field a team
Wigmore Youth 3 v 2 Riverview United
Under 18  Division 1
Milton & Fulston United 0 v 9 Bredhurst Juniors
Cliffe Woods Colts Athletic 9 v 2 Horsted Youth
Wigmore Youth Wanderers 4 v 1 Eagles
Rainham 84 2 v 1 Real 60
Rainham Kenilworth Athletic 1 v 2 Wigmore Youth
Under 18  Division 2
Anchorians 1 v 6 Cliffe Woods Colts
New Ash Green p v p Oak Athletic NAG unable to field a team
Lordswood Youth 0 v 7 Rainham Eagles
Meopham Colts 2 v 3 Rainham Kenilworth
Rainham Kenilworth United 2 v 1 Woodcoombe Youth