MMYL Fixtures for 25/09/16
Under 12  Division 1
Pegasus 81 Flyers 3 v 0 Thamesview
Sheerness East Youth 4 v 0 Strood United
Meopham Colts 3 v 2 Cuxton 91 Orange
Wigmore Youth Wanderers 3 v 2 Fairview Rangers
Iwade Herons 2 v 1 Hempstead Valley
Woodcoombe Youth 2 v 0 Lordswood Youth
Under 12  Division 2
Cuxton 91 Blue 3 v 0 Strood 87
Cliffe Woods Colts 0 v 1 Milton & Fulston United
New Road 0 v 8 Bredhurst Juniors
Thamesview Rangers 1 v 4 Chatham Riverside
Milton & Fulston United Zebras 1 v 4 Woodpecker HI
Woodcoombe Youth United 0 v 8 Real 60 Tigers
Under 13  Division 1
Milton & Fulston United 13 v 0 Woodpecker HI
Real 60 Panthers 1 v 2 Wigmore Youth
Sheerness East Youth 3 v 2 Bredhurst Juniors
Woodcoombe Youth 2 v 4 Real 60 Lynx
Rainham Kenilworth Colts 10 v 2 Rainham Eagles
Cuxton 91 2 v 2 Pegasus 81
Under 13  Division 2
Hempstead Valley Colts 0 v 2 Black Lion Youth
Bredhurst Juniors Youth 9 v 1 New Road Giants
Rainham 84 3 v 8 Milton & Fulston United Zebras
Chatham Riverside Rangers p v p Eagles agreed postponement
Wigmore Youth Whippets 2 v 4 Chatham Riverside Rovers
Anchorians 1 v 2 Cobham Colts
Under 14  Division 1
Cobham Colts 2 v 3 Hempstead Valley
Thamesview 1 v 2 Woodcoombe Youth
Chatham Riverside 7 v 0 Meopham Colts
Bredhurst Juniors 2 v 3 Woodpecker HI United
Walderslade 5 v 0 New Ash Green
Under 14  Division 2
Horsted Youth 1 v 8 Thamesview United
Eagles 0 v 4 Strood 87
Pegasus 81 Flyers 1 v 2 Rainham Eagles
Bredhurst Juniors Youth 2 v 4 Anchorians
Woodpecker HI Rovers 1 v 1 Wigmore Youth
Under 15 Kent Cup Round 1
Real 60 3 v 7 Margate Youth
Woodcoombe Youth 1 v 11 Aylesford
Guru Nanak Youth 2 v 7 Wigmore Youth
Welling United 20 v 1 Meopham Colts Red
Lordswood Youth  2 v 1 Fleetdown United
Dartford 14 v 0 Anchorians
Under 15  Division 1
Strood 87 9 v 0 Eagles
Hempstead Valley 4 v 1 Meopham Colts Black
Under 15  Division 2
Anchorians United 1 v 4 Cobham Colts
Thamesview 2 v 2 Woodpecker HI
Under 16  Division 1
Bredhurst Juniors 5 v 1 Lordswood Youth
Hempstead Valley 3 v 1 Meopham Colts
Eagles 1 v 3 Woodcoombe Youth
Rainham Kenilworth 3 v 4 Hempstead Valley Colts
Woodpecker HI United 2 v 2 Cobham Colts
Under 16  Division 2
Woodpecker HI Rovers 1 v 3 Omega 92
Real 60 5 v 0 Wigmore Youth Wanderers
Pegasus 81 3 v 4 Riverview United
Wigmore Youth 1 v 2 FC Borstal
Under 18 Kent Cup Round 1
Anchorians 0 v 9 Bromley
Rainham Kenilworth Athletic 1 v 3 Hollands and Blair
Bredhurst Juniors p v p K Sports Youth K Sports unable to field a team
Maidstone United 5 v 1 Wigmore Youth Wanderers
Dover Athletic p v p Real 60 Real 60 unable to field a team
Rainham 84 p v p Halls AFC R 84 unable to field a team
Thamesmead Town  p v p Woodcoombe Youth Thamesmead unable to field a team
Under 18  Division 1
Milton & Fulston United 1 v 6 Wigmore Youth
Cliffe Woods Colts Athletic 0 v 1 Eagles
Under 18  Division 2
New Ash Green 0 v 8 Rainham Kenilworth
Meopham Colts 6 v 1 Cuxton 91
Rainham Kenilworth United 2 v 4 Cliffe Woods Colts