Final Tables for 2002/2003 season
 
Under 8 East Division   
 
TEAM PLD W D L F A PTS
Woodcoombe Yth 36 24 10 2 95 17 82
Valley Colts 36 22 7 7 82 37 73
Deanview 95 36 20 8 8 77 31 68
Rainham Ken 36 17 4 15 92 54 55
Fulston Zebras 36 15 10 11 56 51 55
Thamesview Yth 36 15 6 15 55 54 51
Oak Athletic 36 12 4 20 62 78 40
Rainham Ken Rvrs 36 11 4 21 39 95 37
Wigmore Yth 36 8 7 21 39 76 31
Rainham Eagles 36 4 4 28 16 120 16
 
Under 8 West Division   
 
TEAM PLD W D L F A PTS
Real 60 Cubs 36 32 1 3 150 18 97
Lordswood Yth 36 26 2 8 83 32 80
BredhurstJun 36 24 6 6 79 25 78
Black Lion Yth 36 23 8 5 96 33 77
Borstal 88 Cubs 36 11 6 19 42 82 39
Cliffe Roy 36 9 6 21 34 94 33
Chatham Riv 36 6 10 20 21 58 28
Chatham Colts 36 8 3 25 37 85 27
Cliffe Woods 36 6 9 21 27 94 27
Swallows 36 7 5 24 29 77 26
 
Under 9 Division 1  
 
TEAM PLD W D L F A PTS
Real 60 42 24 13 5 74 29 85
Deanview 95 42 19 13 10 58 36 70
Thamesview Rgrs 42 19 11 12 63 44 68
Thamesview Yth 42 17 8 17 56 52 59
Woodcoombe Yth 42 15 10 17 41 45 55
Fulston Zeb 42 10 13 19 39 65 43
Swallows 42 10 12 20 36 62 42
Bredhurst Jun 42 9 10 23 40 74 37
 
Under 9 Division 2  
 
TEAM PLD W D L F A PTS
Cliffe Roy 42 35 3 4 150 22 108
Cliffe Woods 42 23 9 10 68 42 78
Rainham Ken 42 18 12 12 59 53 66
Pegasus 81 42 18 5 19 70 61 59
Valley Colts 42 14 13 15 52 56 55
Black Lion Yth 42 16 6 20 58 76 54
Rainham Eagles 42 5 13 24 26 79 28
Rainham 84 42 6 5 31 39 133 23
 
Under 9 Division 3  
 
TEAM PLD W D L F A PTS
Lordswood Yth 32 25 3 4 118 24 78
Sheerness East Yth 32 24 6 2 109 34 78
Chatham Riv 32 23 3 6 133 34 72
Cuxton 91 32 17 4 11 83 53 55
Oak Ath 32 10 4 18 48 77 34
Wigmore Yth 32 11 0 21 40 98 33
Chatham Colts 32 9 4 19 60 81 31
Woodpecker 32 8 6 18 50 61 30
Fulston Zeb fillies 32 1 2 29 8 187 5
Play off for First place: Lordswood Youth 3 Sheerness East Youth 1
 
Under 10 Division 1  
 
TEAM PLD W D L F A PTS
Cliffe Woods 32 20 3 9 83 52 63
Real 60 32 16 8 8 73 57 56
Rainham 84 32 15 8 9 85 73 53
Bredhurst Jnrs 32 15 2 15 49 57 47
Pegasus 81 32 13 5 14 67 64 44
Valley Colts 32 13 2 17 59 76 41
Black Lion Yth 32 11 6 15 69 75 39
Fulston Zeb 32 9 6 17 78 93 33
Deanview 95 32 9 6 17 42 58 33
 
Under 10 Division 2  
 
TEAM PLD W D L F A PTS
Chatham Colts 32 23 6 3 100 32 75
Sheerness Steel 32 21 2 9 101 43 65
Thamesview Yth 32 19 6 7 79 44 63
Royal P Park 32 17 3 12 87 66 54
Cuxton 91 32 15 4 13 77 63 49
Wigmore Yth 32 11 6 15 77 72 39
Rainham Eagles 32 9 6 17 56 84 33
Rainham Ken 32 9 4 19 59 114 31
Thamesview Rgrs 32 0 3 29 17 135 3
 
Under 10 Division 3  
 
TEAM PLD W D L F A PTS
Oak Athletic 32 20 8 4 93 33 68
Lordswood Yth 32 21 3 8 73 41 66
Earl Jnrs 32 17 6 9 58 35 57
Walderslade 32 16 7 9 88 66 55
Swallows 32 13 2 17 51 72 41
Malling Rgrs 32 9 7 16 59 84 34
Woodpecker 32 9 6 17 52 75 33
Woodcoombe 32 10 3 19 40 79 33
Sheerness Steel 32 4 8 20 22 51 20
 
Under 11 Division 1  
 
TEAM PLD W D L F A PTS
Real 60 22 21 0 1 148 14 63
Valley Colts 21 18 1 2 125 29 55
Rainham 84 21 16 2 3 102 25 50
Borstall 88 22 14 1 7 82 49 43
Rainham Eagles 22 9 2 11 65 102 29
Rainham Ken 22 9 1 12 51 57 28
Cliffe Roy 22 7 5 10 40 52 26
Strood 87 22 7 3 12 46 93 24
Fulston Zebras 22 6 5 11 54 68 23
Black Lion Yth 22 7 2 13 69 93 23
Oak Athletic 22 6 0 16 64 112 18
Swallows 22 0 0 22 14 166 0
Valley Colts V Rainham 84 - Match Void
 
Under 11 Division 2  
 
TEAM PLD W D L F A PTS
Gravesend & N 21 21 0 0 134 13 63
Deanview 95 21 14 1 6 83 44 43
Woodcoombe 21 11 3 7 74 55 36
Cliffe Woods 21 10 2 9 57 45 32
Spartac 21 9 4 8 64 65 31
Lordswood Yth 21 6 1 14 51 89 19
Cuxton 91 21 5 3 13 36 63 18
Wigmore Yth 21 1 0 20 22 147 3
 
Under 11 Division 3  
 
TEAM PLD W D L F A PTS
Woodpecker 21 18 2 1 146 16 56
Bredhurst Jun 21 17 1 3 129 18 52
Thamesview Yth 21 16 1 4 122 20 49
Pegasus 81 21 11 2 8 87 37 35
Rainham 84 Ras 21 9 1 11 43 64 28
Chatham Colts 21 5 0 16 35 106 15
Omega 92 21 3 1 17 28 168 10
Royal P Park 21 1 0 20 17 178 3
 
Under 12 Division 1  
 
TEAM PLD W D L F A PTS
Rainham Ken 16 14 2 0 66 20 44
Oak Athletic 16 12 3 1 95 20 39
Gravesend & N 16 11 2 3 64 36 35
Sheerness East 16 8 3 5 72 45 27
Wigmore Yth 16 7 2 7 48 54 23
Fulston Zeb 16 5 2 9 44 64 17
Cliffe Woods 16 5 1 10 62 72 16
Horsted 16 1 2 13 20 84 5
Thamesview Yth 16 0 1 15 21 97 1
 
Under 12 Division 2  
 
TEAM PLD W D L F A PTS
Rainham 84 16 14 0 2 77 14 42
Deanview 95 16 13 1 2 100 27 40
Bredhurst Jun 16 12 1 3 71 34 37
Valley Colts 16 9 0 7 41 37 27
Chatham colts 16 7 1 8 68 54 22
Real 60 16 7 0 9 56 59 21
Black Lion Yth 16 6 1 9 50 51 19
Rainham Eag 16 1 0 15 24 106 3
Woodpecker 16 1 0 15 17 122 3
 
Under 12 Division 3  
 
TEAM PLD W D L F A PTS
Cuxton 91 18 16 1 1 158 32 49
Earl Jnrs 18 15 2 1 151 48 47
Borstal 88 18 12 2 4 78 50 38
Pegasus 81 18 10 2 6 88 47 32
Thamesview Rgrs 18 8 2 8 72 88 26
Lordswood Yth 18 7 3 8 58 73 24
Spartac 18 5 2 11 42 70 17
Sheerness E Rebels 18 5 1 12 34 77 16
Malling Rgrs 18 3 0 15 46 105 9
Scorpions 18 1 1 16 36 173 4
 
Under 13 Division 1  
 
TEAM PLD W D L F A PTS
Cliffe Woods 18 18 0 0 87 11 54
Deanview 95 18 13 1 4 66 49 40
Woodcoombe 18 11 1 6 68 34 34
Chatham Colts 18 10 1 7 64 39 31
Gravesend & N 18 10 1 7 58 45 31
Rainham Ken 18 8 1 9 44 52 25
Bredhurst juniors 18 8 0 10 44 62 24
Lordswood Yth 18 3 0 15 29 58 9
Walderslade 18 3 0 15 33 83 9
Rainham Eagles 18 2 3 13 29 89 9
 
Under 13 Division 2  
 
TEAM PLD W D L F A PTS
Sheerness Steel 18 14 2 2 91 37 44
Strood 87 18 13 1 4 84 44 40
Rainham 84 18 11 1 6 84 53 34
Valley Colts 18 9 1 8 57 66 28
Chatham Riv 18 8 3 7 72 61 27
Omega 92 18 8 1 9 65 73 25
Swallows 18 8 0 10 56 75 24
Woodpecker 18 6 2 10 36 65 20
Oak Athletic 18 4 1 13 36 74 13
New Ash Green 18 1 4 13 24 57 7
 
Under 13 Division 3  
 
TEAM PLD W D L F A PTS
Stockbury Ath 18 15 2 1 96 21 47
Cobham Colts 18 13 2 3 92 35 41
Swale Magpies 18 13 2 3 68 35 41
Pegasus 81 Roy 18 10 2 6 87 55 32
Real 60 18 9 0 9 64 52 27
Wigmore Yth 18 7 1 10 37 62 22
Cuxton 91 18 6 1 11 51 70 19
Scorpions 18 5 2 11 81 84 17
Spartac 18 4 0 14 31 99 12
New Road 18 2 0 16 25 119 6
Play off for Second place: Swale Magpies 1 Cobham Colts 2  
 
Under 14 Division 1  
 
TEAM PLD W D L F A PTS
Cliffe Woods 20 19 0 1 145 15 57
Cobham Colts 20 15 2 3 90 21 47
Thamesview 20 13 2 5 53 36 41
Wigmore Wasps 20 12 2 6 77 39 38
Horsted Bees 20 12 1 7 62 48 37
Lordswood Tigs 20 8 3 9 63 63 27
Real 60 20 8 1 11 51 46 25
Woodcoombe 20 7 3 10 56 58 24
Rainham 84 Rgrs 20 4 3 13 27 75 15
Cliffe Royals 20 3 1 16 27 99 10
Royal P Park 20 0 0 20 12 163 0
 
Under 14 Division 2  
 
TEAM PLD W D L F A PTS
Fulston Zeb 22 21 1 0 147 18 64
Cuxton 91 22 16 1 5 102 46 49
Black Lion 22 16 0 6 111 43 48
Strood 87 22 14 3 5 71 47 45
Spartac 22 13 1 8 105 66 40
Sheerness Steel 22 12 3 7 75 71 39
Pegasus 81 22 11 3 8 85 79 36
Bleakwood Rgrs 22 8 1 13 59 90 25
Oak Athletic 22 5 2 15 51 100 17
Lordswood 22 3 3 16 43 74 12
Chatham Colts 22 4 0 18 35 111 12
Omega 92 22 0 0 22 35 174 0
 
Under 15 Division 1   
 
TEAM PLD W D L F A PTS
Cliffe Woods 18 15 2 1 67 15 47
Woodcoombe 18 13 3 2 70 28 42
Bredhurst Jun 18 11 2 5 54 42 35
Cobham Colts 18 10 3 5 47 39 33
Riverview 18 7 3 8 42 56 24
Lordswood Yth 18 6 3 9 44 40 21
Horsted Sharks 18 6 3 9 53 57 21
Thamesview Yth Rgrs 18 6 1 11 42 47 19
Oak Athletic 18 5 0 13 49 56 15
Wigmore Yth 18 1 0 17 20 108 3
 
Under 15 Division 2  
 
TEAM PLD W D L F A PTS
Horsted 21 16 2 3 91 39 50
Rainham 84 21 13 2 6 65 47 41
Valley Colts 21 13 1 7 70 52 40
Rainham 84 Rvrs 21 12 3 6 71 54 39
Rainham Eagles 21 9 5 7 81 65 32
Cuxton 91 21 6 3 12 52 73 21
Spartac 21 5 0 16 46 83 15
Deanview 95 21 1 2 18 44 107 5
 
Under 15 Division 3  
 
TEAM PLD W D L F A PTS
Earl Jnrs 18 15 1 2 97 34 46
Chatham Riv 18 13 0 5 77 41 39
Scorpions 18 13 0 5 107 63 39
Woodpecker 18 9 0 9 73 76 27
New Road 18 6 2 10 66 68 20
Omega 92 18 4 0 14 52 112 12
Fulston Zebras 18 1 1 16 42 120 4
Play off for 2nd place: Chatham Riverside 3 Scorpions 1  
Under 16 Division 1  
 
TEAM PLD W D L F A PTS
Borstal 88 Lions 17 15 0 2 78 23 45
Rainham 84 17 13 1 3 50 23 40
Lordswood Yth 18 12 1 5 80 26 37
Bredhurst Jun 18 11 3 4 52 27 36
Eagles 18 10 2 6 53 29 32
Thamesview Rgrs 18 9 0 9 42 46 27
Cobham Colts 18 7 1 10 43 58 22
Wigmore Yth 18 3 2 13 26 67 11
Wigmore Yth Ath 18 2 0 16 19 79 6
Oak Athletic 18 2 0 16 26 91 6
Borstal 88 V Rainham 84 - Match void
 
Under 16 Division 2  
 
TEAM PLD W D L F A PTS
Thamesview Yth 18 15 3 0 66 20 48
Chatham Colts 18 12 5 1 71 23 41
Real 60 18 11 2 5 58 37 35
Wainscott 18 9 2 7 56 44 29
Spartac 18 9 1 8 57 65 28
New Ash Green 18 6 5 7 43 37 23
Chatham Riv 17 6 3 8 47 52 21
Sheerness Steel 18 5 1 12 32 48 16
Scorpions 18 2 2 14 27 77 8
Swale Magpies 17 1 2 14 26 80 5
Swale Magpies V Chatham Riverside - Match Void
 
Under 18 Division 1  
 
TEAM PLD W D L F A PTS
Spartac 12 12 0 0 75 15 36
Ridgeview 12 7 2 3 54 28 23
Real 60 12 6 1 5 35 37 19
Fulston Zeb 12 5 0 7 25 27 15
Woodcoombe 12 4 2 6 30 39 14
Chatham Riv 12 3 3 6 19 43 12
Borstal 88 12 1 0 11 13 62 3
 
Under 18 Division 2  
 
TEAM PLD W D L F A PTS
Marlow Park 18 17 1 0 104 22 52
New Road 18 14 2 2 98 46 44
Valley Colts 18 12 2 4 71 40 38
Wigmore Yth 18 11 2 5 62 46 35
Black Lion Yth 18 8 2 8 57 54 26
Wigmore Yth Dyn 18 6 0 12 38 55 18
Oak Athletic 18 5 2 11 53 83 17
Chatham Colts 18 4 2 12 46 90 14
Rainham Eagles 18 3 2 13 48 79 11
Walderslade 18 2 1 15 42 104 7